Novým trenérem HC Řisuty se stal Jan Neliba

Novým trenérem HC Řisuty se stal  Jan Neliba

Po nepřetržitém pětiletém období, kdy úspěšně a spolehlivě vedl naše mužstvo v roli hlavního trenéra Jan Novotný, dochází na tomto postu pro novou sezónu ke změně.

Po jednáních, kdy vedení HC hledalo adekvátní náhradu, se po vzájemné dohodě ujme postu kormidelníka týmu Jan Neliba, další velice úspěšný kladenský hokejista a neméně úspěšný trenér.

Vedení HC Řisuty se těší na vzájemnou spolupráci.

22.07. v 15:17 | Dominik Just

SYNER Český Hokej Broekman Logistics Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák