HC Stadion Cheb VS. TJ HC Řisuty
18. KOLO // 18:00 2.12., ZS Cheb

Fotogalerie

HC Řisuty - HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Řisuty - HC Vlci Jablonec nad Nisou Fotogalerie ze zápasu 19. kola 2. ligy západ 2017/18 Vstoupit do galerie »
HC Řisuty - HC Rodos Dvůr Králové HC Řisuty - HC Rodos Dvůr Králové Fotogalerie ze zápasu 15. kola 2. ligy západ 2017/18 Vstoupit do galerie »
Playoff 07/08 Playoff 07/08 Snímky ze zápasů playoff sezóny 07/08 Vstoupit do galerie »
Kladenští Krajánci Kladenští Krajánci Exibiční utkání s kladenskými Krajánky Vstoupit do galerie »
Tým v průběhu let Tým v průběhu let Fotografie HC Řisuty v průběhu let Vstoupit do galerie »
Historie Historie Historické snímky hokeje v Řisutech Vstoupit do galerie »

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák