HC Řisuty VS. HC Benátky nad Jizerou
1. KOLO // 21.9., ZS Slaný

Fotogalerie

HC Řisuty - HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Řisuty - HC Vlci Jablonec nad Nisou Fotogalerie ze zápasu 19. kola 2. ligy západ 2017/18 Vstoupit do galerie »
HC Řisuty - HC Rodos Dvůr Králové HC Řisuty - HC Rodos Dvůr Králové Fotogalerie ze zápasu 15. kola 2. ligy západ 2017/18 Vstoupit do galerie »
Playoff 07/08 Playoff 07/08 Snímky ze zápasů playoff sezóny 07/08 Vstoupit do galerie »
Kladenští Krajánci Kladenští Krajánci Exibiční utkání s kladenskými Krajánky Vstoupit do galerie »
Tým v průběhu let Tým v průběhu let Fotografie HC Řisuty v průběhu let Vstoupit do galerie »
Historie Historie Historické snímky hokeje v Řisutech Vstoupit do galerie »

10.08. Zahájení přípravy - První trénink HC Řisuty se koná v sobotu 13.8. od 18:30 na ZS Hvězda Praha ve Vokovicích. Sraz hráčů v kabině v 17:30.

5.01. Nové posily - Formou hostování budou v Řisutech do konce sezóny působit produktivní útočníci Zdeněk Petráš a Ondřej Sýkora. Oba přichází z HC Děčín. Vítejte a hodně štěstí!

20.10. Nový kapitán - Novým kapitánem HC Řisuty se stal útočník Petr Patyk. Jeho asistenty budou Michail Potěchin a Roman Formánek.

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.