HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Zápasy 2017/18

Vyber rozpis k zobrazení:
Datum Domácí Hosté Výsledek
1. Kolo
13.9. 2017 HC Děčín TJ HC Řisuty 6:2
13.9. 2017 HC Kobra Praha HC Baník Sokolov 5:6(PP)
13.9. 2017 HC Vlci Jablonec HC Letci Letňany 6:2
13.9. 2017 HC Stadion Vrchlabí HC Rodos Dvůr Králové 7:2
31.1. 2018 HC Trutnov HC Draci Bílina 6:3
2. Kolo
16.9. 2017 HC Draci Bílina HC Děčín 2:7
16.9. 2017 HC Rodos Dvůr Králové HC Trutnov 3:1
16.9. 2017 HC Baník Sokolov HC Stadion Vrchlabí 5:6
16.9. 2017 HC Letci Letňany HC Kobra Praha 2:5
16.9. 2017 HC Most HC Vlci Jablonec 1:5
3. Kolo
20.9. 2017 TJ HC Řisuty HC Draci Bílina 2:4
20.9. 2017 HC Stadion Vrchlabí HC Letci Letňany 3:6
20.9. 2017 HC Trutnov HC Baník Sokolov 1:3
20.9. 2017 HC Děčín HC Rodos Dvůr Králové 6:2
20.9. 2017 HC Kobra Praha HC Most 7:4
4. Kolo
23.9. 2017 HC Rodos Dvůr Králové TJ HC Řisuty 1:3
23.9. 2017 HC Baník Sokolov HC Děčín 1:4
23.9. 2017 HC Letci Letňany HC Trutnov 1:5
23.9. 2017 HC Most HC Stadion Vrchlabí 4:7
23.9. 2017 HC Vlci Jablonec HC Kobra Praha 5:1
5. Kolo
27.9. 2017 TJ HC Řisuty HC Baník Sokolov 3:6
27.9. 2017 HC Stadion Vrchlabí HC Vlci Jablonec 4:3
27.9. 2017 HC Trutnov HC Most 4:3
27.9. 2017 HC Děčín HC Letci Letňany 5:1
27.9. 2017 HC Draci Bílina HC Rodos Dvůr Králové 6:10
6. Kolo
30.9. 2017 HC Letci Letňany TJ HC Řisuty 10:4
30.9. 2017 HC Baník Sokolov HC Draci Bílina 7:3
30.9. 2017 HC Most HC Děčín 4:7
30.9. 2017 HC Vlci Jablonec HC Trutnov 5:0
30.9. 2017 HC Kobra Praha HC Stadion Vrchlabí 2:4
7. Kolo
4.10. 2017 TJ HC Řisuty HC Most 5:7
4.10. 2017 HC Trutnov HC Kobra Praha 4:7
4.10. 2017 HC Děčín HC Vlci Jablonec 3:4
4.10. 2017 HC Draci Bílina HC Letci Letňany 7:3
4.10. 2017 HC Rodos Dvůr Králové HC Baník Sokolov 1:3
8. Kolo
7.10. 2017 HC Vlci Jablonec TJ HC Řisuty 6:1
7.10. 2017 HC Letci Letňany HC Rodos Dvůr Králové 4:7
7.10. 2017 HC Most HC Draci Bílina 4:3(SN)
7.10. 2017 HC Kobra Praha HC Děčín 7:4
7.10. 2017 HC Stadion Vrchlabí HC Trutnov 3:4(PP)
9. Kolo
11.10. 2017 TJ HC Řisuty HC Kobra Praha 6:5(SN)
11.10. 2017 HC Děčín HC Stadion Vrchlabí 6:3
11.10. 2017 HC Draci Bílina HC Vlci Jablonec 6:3
11.10. 2017 HC Rodos Dvůr Králové HC Most 7:2
11.10. 2017 HC Baník Sokolov HC Letci Letňany 3:2
10. Kolo
14.10. 2017 HC Stadion Vrchlabí TJ HC Řisuty 5:3
14.10. 2017 HC Most HC Baník Sokolov 4:1
14.10. 2017 HC Vlci Jablonec HC Rodos Dvůr Králové 6:1
14.10. 2017 HC Kobra Praha HC Draci Bílina 4:6
14.10. 2017 HC Trutnov HC Děčín 6:4
11. Kolo
21.10. 2017 TJ HC Řisuty HC Trutnov 1:0
21.10. 2017 HC Draci Bílina HC Stadion Vrchlabí 3:5
21.10. 2017 HC Rodos Dvůr Králové HC Kobra Praha 4:6
21.10. 2017 HC Baník Sokolov HC Vlci Jablonec 4:5
21.10. 2017 HC Letci Letňany HC Most 1:4
12. Kolo
25.10. 2017 TJ HC Řisuty HC Děčín 4:3(SN)
25.10. 2017 HC Baník Sokolov HC Kobra Praha 2:8
25.10. 2017 HC Rodos Dvůr Králové HC Stadion Vrchlabí 5:3
25.10. 2017 HC Draci Bílina HC Trutnov 6:3
25.10. 2017 HC Letci Letňany HC Vlci Jablonec 2:4
13. Kolo
28.10. 2017 HC Děčín HC Draci Bílina 2:0
28.10. 2017 HC Trutnov HC Rodos Dvůr Králové 5:0
28.10. 2017 HC Stadion Vrchlabí HC Baník Sokolov 3:5
28.10. 2017 HC Kobra Praha HC Letci Letňany 8:7(SN)
28.10. 2017 HC Vlci Jablonec HC Most 6:4
14. Kolo
1.11. 2017 HC Draci Bílina TJ HC Řisuty 6:4
1.11. 2017 HC Most HC Kobra Praha 3:7
1.11. 2017 HC Letci Letňany HC Stadion Vrchlabí 8:1
1.11. 2017 HC Baník Sokolov HC Trutnov 5:3
1.11. 2017 HC Rodos Dvůr Králové HC Děčín 2:5
15. Kolo
4.11. 2017 TJ HC Řisuty HC Rodos Dvůr Králové 4:1
4.11. 2017 HC Děčín HC Baník Sokolov 3:6
4.11. 2017 HC Trutnov HC Letci Letňany 3:2
4.11. 2017 HC Stadion Vrchlabí HC Most 7:3
4.11. 2017 HC Kobra Praha HC Vlci Jablonec 1:3
16. Kolo
8.11. 2017 HC Baník Sokolov TJ HC Řisuty 8:1
8.11. 2017 HC Most HC Trutnov 4:5(SN)
8.11. 2017 HC Letci Letňany HC Děčín 3:8
8.11. 2017 HC Vlci Jablonec HC Stadion Vrchlabí 4:3
8.11. 2017 HC Rodos Dvůr Králové HC Draci Bílina 10:3
17. Kolo
11.11. 2017 HC Letci Letňany TJ HC Řisuty 3:2
11.11. 2017 HC Draci Bílina HC Baník Sokolov 5:8
11.11. 2017 HC Děčín HC Most 6:1
11.11. 2017 HC Trutnov HC Vlci Jablonec 5:4(SN)
11.11. 2017 HC Stadion Vrchlabí HC Kobra Praha 2:7
18. Kolo
14.11. 2017 HC Letci Letňany HC Draci Bílina 3:2
15.11. 2017 HC Most TJ HC Řisuty 5:3
15.11. 2017 HC Vlci Jablonec HC Děčín 2:3
15.11. 2017 HC Baník Sokolov HC Rodos Dvůr Králové 4:1
15.11. 2017 HC Kobra Praha HC Trutnov 5:2
19. Kolo
18.11. 2017 TJ HC Řisuty HC Vlci Jablonec 1:8
18.11. 2017 HC Rodos Dvůr Králové HC Letci Letňany 2:5
18.11. 2017 HC Draci Bílina HC Most 6:3
18.11. 2017 HC Děčín HC Kobra Praha 2:5
18.11. 2017 HC Trutnov HC Stadion Vrchlabí 3:4
20. Kolo
22.11. 2017 HC Kobra Praha TJ HC Řisuty 4:5(SN)
22.11. 2017 HC Most HC Rodos Dvůr Králové 3:2
22.11. 2017 HC Stadion Vrchlabí HC Děčín 2:1
22.11. 2017 HC Vlci Jablonec HC Draci Bílina 6:1
22.11. 2017 HC Baník Sokolov HC Letci Letňany 1:3
21. Kolo
25.11. 2017 HC Baník Sokolov HC Most 7:2
25.11. 2017 HC Rodos Dvůr Králové HC Vlci Jablonec 8:6
25.11. 2017 HC Draci Bílina HC Kobra Praha 5:7
25.11. 2017 HC Děčín HC Trutnov 3:4(SN)
29.11. 2017 TJ HC Řisuty HC Stadion Vrchlabí 2:5
22. Kolo
2.12. 2017 HC Trutnov TJ HC Řisuty 4:3
2.12. 2017 HC Kobra Praha HC Rodos Dvůr Králové 1:5
2.12. 2017 HC Vlci Jablonec HC Baník Sokolov 4:7
3.2. 2018 HC Stadion Vrchlabí HC Draci Bílina 3:2
23. Kolo
6.12. 2017 HC Děčín TJ HC Řisuty 4:2
6.12. 2017 HC Vlci Jablonec HC Letci Letňany 5:3
6.12. 2017 HC Kobra Praha HC Baník Sokolov 7:5
6.12. 2017 HC Stadion Vrchlabí HC Rodos Dvůr Králové 3:1
6.12. 2017 HC Trutnov HC Draci Bílina 4:3(SN)
24. Kolo
9.12. 2017 HC Rodos Dvůr Králové HC Trutnov 2:4
9.12. 2017 HC Draci Bílina HC Děčín 3:6
9.12. 2017 HC Baník Sokolov HC Stadion Vrchlabí 3:2
9.12. 2017 HC Letci Letňany HC Kobra Praha 3:4
25. Kolo
13.12. 2017 TJ HC Řisuty HC Draci Bílina 7:2
13.12. 2017 HC Stadion Vrchlabí HC Letci Letňany 6:3
13.12. 2017 HC Trutnov HC Baník Sokolov 4:0
13.12. 2017 HC Děčín HC Rodos Dvůr Králové 6:1
26. Kolo
16.12. 2017 HC Rodos Dvůr Králové TJ HC Řisuty 2:4
16.12. 2017 HC Baník Sokolov HC Děčín 4:3(SN)
16.12. 2017 HC Vlci Jablonec HC Kobra Praha 2:1
16.12. 2017 HC Letci Letňany HC Trutnov 7:2
27. Kolo
20.12. 2017 TJ HC Řisuty HC Baník Sokolov 2:3
20.12. 2017 HC Stadion Vrchlabí HC Vlci Jablonec 10:5
20.12. 2017 HC Draci Bílina HC Rodos Dvůr Králové 3:6
17.1. 2018 HC Děčín HC Letci Letňany 2:6
28. Kolo
29.11. 2017 HC Baník Sokolov HC Draci Bílina 8:5
23.12. 2017 HC Kobra Praha HC Stadion Vrchlabí 3:4(SN)
27.12. 2017 HC Vlci Jablonec HC Trutnov 3:1
28.12. 2017 TJ HC Řisuty HC Letci Letňany 3:2
29. Kolo
20.12. 2017 HC Trutnov HC Kobra Praha 4:1
30.12. 2017 HC Draci Bílina HC Letci Letňany 5:2
31.1. 2018 HC Děčín HC Vlci Jablonec 2:1
31.1. 2018 HC Rodos Dvůr Králové HC Baník Sokolov 0:2
30. Kolo
3.1. 2018 HC Vlci Jablonec TJ HC Řisuty 2:3
3.1. 2018 HC Kobra Praha HC Děčín 2:6
3.1. 2018 HC Stadion Vrchlabí HC Trutnov 4:2
4.1. 2018 HC Letci Letňany HC Rodos Dvůr Králové 6:4
31. Kolo
6.1. 2018 TJ HC Řisuty HC Kobra Praha 5:4
6.1. 2018 HC Draci Bílina HC Vlci Jablonec 4:5(SN)
6.1. 2018 HC Děčín HC Stadion Vrchlabí 18:00
6.1. 2018 HC Letci Letňany HC Baník Sokolov 18:40
32. Kolo
10.1. 2018 HC Stadion Vrchlabí TJ HC Řisuty 6:3
10.1. 2018 HC Vlci Jablonec HC Rodos Dvůr Králové 18:00
10.1. 2018 HC Kobra Praha HC Draci Bílina 18:00
10.1. 2018 HC Trutnov HC Děčín 18:00
33. Kolo
13.1. 2018 TJ HC Řisuty HC Trutnov 3:6
13.1. 2018 HC Draci Bílina HC Stadion Vrchlabí 5:2
13.1. 2018 HC Rodos Dvůr Králové HC Kobra Praha 4:3
13.1. 2018 HC Baník Sokolov HC Vlci Jablonec 4:2
34. Kolo
20.1. 2018 TJ HC Řisuty HC Děčín 2:3
20.1. 2018 HC Rodos Dvůr Králové HC Stadion Vrchlabí 3:6
20.1. 2018 HC Baník Sokolov HC Kobra Praha 3:5
20.1. 2018 HC Draci Bílina HC Trutnov 3:4(SN)
20.1. 2018 HC Letci Letňany HC Vlci Jablonec 3:6
35. Kolo
24.1. 2018 HC Děčín HC Draci Bílina 10:2
24.1. 2018 HC Trutnov HC Rodos Dvůr Králové 3:0
24.1. 2018 HC Stadion Vrchlabí HC Baník Sokolov 6:3
24.1. 2018 HC Kobra Praha HC Letci Letňany 6:4
36. Kolo
27.1. 2018 HC Draci Bílina TJ HC Řisuty 5:1
27.1. 2018 HC Rodos Dvůr Králové HC Děčín 4:7
27.1. 2018 HC Baník Sokolov HC Trutnov 8:5
27.1. 2018 HC Letci Letňany HC Stadion Vrchlabí 5:4(SN)
37. Kolo
3.2. 2018 TJ HC Řisuty HC Rodos Dvůr Králové 2:3(PP)
3.2. 2018 HC Děčín HC Baník Sokolov 1:9
3.2. 2018 HC Trutnov HC Letci Letňany 6:2
3.2. 2018 HC Kobra Praha HC Vlci Jablonec 3:7
38. Kolo
5.2. 2018 HC Letci Letňany HC Děčín 2:3
7.2. 2018 HC Vlci Jablonec HC Stadion Vrchlabí 8:4
7.2. 2018 HC Baník Sokolov TJ HC Řisuty 7:2
7.2. 2018 HC Rodos Dvůr Králové HC Draci Bílina 7:1
39. Kolo
10.2. 2018 TJ HC Řisuty HC Letci Letňany 8:2
10.2. 2018 HC Draci Bílina HC Baník Sokolov 3:7
10.2. 2018 HC Trutnov HC Vlci Jablonec 1:2
10.2. 2018 HC Stadion Vrchlabí HC Kobra Praha 2:3
40. Kolo
14.2. 2018 HC Kobra Praha HC Trutnov 0:5
14.2. 2018 HC Vlci Jablonec HC Děčín 2:3(SN)
14.2. 2018 HC Baník Sokolov HC Rodos Dvůr Králové 5:3
14.2. 2018 HC Letci Letňany HC Draci Bílina 7:5
41. Kolo
17.2. 2018 TJ HC Řisuty HC Vlci Jablonec 4:5
17.2. 2018 HC Rodos Dvůr Králové HC Letci Letňany 3:2(PP)
17.2. 2018 HC Děčín HC Kobra Praha 7:6(PP)
17.2. 2018 HC Trutnov HC Stadion Vrchlabí 1:2
42. Kolo
20.2. 2018 HC Letci Letňany HC Baník Sokolov 2:5
21.2. 2018 HC Kobra Praha TJ HC Řisuty 2:3(PP)
21.2. 2018 HC Stadion Vrchlabí HC Děčín 7:1
21.2. 2018 HC Vlci Jablonec HC Draci Bílina 1:3
43. Kolo
24.2. 2018 TJ HC Řisuty HC Stadion Vrchlabí 7:6
24.2. 2018 HC Rodos Dvůr Králové HC Vlci Jablonec 1:4
24.2. 2018 HC Draci Bílina HC Kobra Praha 6:2
24.2. 2018 HC Děčín HC Trutnov 0:2
44. Kolo
28.2. 2018 HC Trutnov TJ HC Řisuty 4:1
28.2. 2018 HC Stadion Vrchlabí HC Draci Bílina 3:4
28.2. 2018 HC Kobra Praha HC Rodos Dvůr Králové 2:3
28.2. 2018 HC Vlci Jablonec HC Baník Sokolov 3:5

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák