HC Řisuty VS. HC Benátky nad Jizerou

Série domácích zápasů s jednou výhrou

Během série tří domácích utkání na začátek nadstavby získali hokejisté Řisut jen čtyři body. Nejprve podlehli Písku, poté Kralupům v prodloužení a první výhru zaznamenali včera. To přijel do Slaného Cheb, kterému buldoci nedali čuchnout a zvítězili vysoko 6:0. Jejich ztráta na Hronov aktuálně čítá osm bodů, ještě se však s tímto soupeřem dvakrát utkají.

Utkání s Kralupy bylo hodně vyhrocené. Vyhrocené regionální derby gólově otevřel už po 20 sekundách z nájezdu Zdeněk Petráš, utkání ale nakonec dospělo do prodloužení. V tom došlo ke kontroverznímu trestnému střílení pro Kralupy, které proměnil Pavel Husarik, který vystřelil bod navíc pro hosty.

2. kolo nadstavby
HC Řisuty – HK Kralupy nad Vltavou 3:4 pp. (1:1, 1:1, 1:1 – 0:1)
: 1. Petráš (TS), 35. Patyk (Bílek, Petráš), 41. Bílek (Patyk, Petráš) – 15. Kehar (Kellerstein, T. Pejchal), 33. T. Pejchal (Kellerstein, A. Straka), 47. Uhlík (Chládek, Zajíc), 65. Husarik (TS). Rozhodčí: Červenka – Hájková, Stacho. Vyloučení: 8:6, navíc Bílek (RIS) OK s hvězdičkou za NROZ a Uhlík (KNV) OK s hvězdičkou za NESP. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 237. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4.

HC Řisuty: Zeithaml – Kolářík (A), Zich, Růžička, Janda, Strnad, Malovický, Řepka – Bílek „C“, Petráš, O. Sýkora – Patyk, Janeček, Chamrád „A“ – Okegawa, Čech, K. Pejchal – Pulda, V. Procházka, Výrut.
HK Kralupy nad Vltavou: Sajdl – Chládek, Zajíc, J. Kučera, Kehar, Kapoun, A. Straka, Binko – Kellerstein, Husarik „A“, T. Pejchal – Soukup, Šilhavý „C“, Bradáček – Hampl, Hrala, Uhlík – Stupka, Broš, Štibran.

Do třetice všeho dobrého to konečně vyšlo a Řisuty braly tři body za jednoznačnou výhru s Chebem. Postarala se o ní hlavně dvojice Zdeněk Petráš a Ondřej Sýkora, oba tito hráči si totiž připsali dva góly a dvě asistence. Zezadu vše jistil Tadeáš Zeithaml, který si připsal své první čisté konto v sezóně.

3. kolo nadstavby
HC Řisuty – HC Stadion Cheb 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
: 10. Petráš (O. Sýkora, Kolářík), 17. O. Sýkora (Petráš, Kolářík), 27. Okegawa (Janda, Janeček), 37. Petráš (O. Sýkora, Kolářík), 42. O. Sýkora (Petráš, Zich), 58. Janeček (Růžička). Rozhodčí: Pastier – Kurtin, Beneš. Vyloučení: 5:9. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 6:0.

HC Řisuty: Zeithaml – Kolářík „A“, Zich, Růžička, Janda, Strnad, Řepka, Malovický – Sýkora, Patyk, Petráš „C“ – Okegawa, Janeček, Chamrád „A“ – Procházka, Čech, Pulda – Výrut.
HC Stadion Cheb: Kašpar (41. K. Kolář) – Karpov, V. Stejskal, Vogel, Strýček „A“, Innanmaa, Kořán „C“, Šik, Jonák – Davídek, Kisliuk, V. Skuhravý – Vašíček, Tóth, Klíma – M. Švec, Rozhon, Krutina – A. Vlach, Prošek, Čejka „A“.

23.01. Překlad utkání - Vinou utkání hvězd druhé ligy, které se odehraje v sobotu 27. ledna, se zápas na půdě Kobry Praha odkládá na pondělí 29. ledna se začátkem v 18:00.

17.01. Další návrat - Na nadstavbovou část se v rámci hostování vrací do Řisut kanonýr Ondřej Sýkora! Je připraven nastoupit už do dnešního utkání s Pískem.

16.12. Návrat - Buldoci hlásí návrat obránce Václava Koláříka! Slánský rodák nastoupí již dnes proti Benátkám. Vítej zpět!

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
SYNER Český Hokej Broekman Logistics Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák