HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

První body!

První body!

Druhý týden nové sezóny buldokům vyšel o poznání lépe, než ten první. I když se dvakrát představili na ledech soupeře, tak v obou střetnutích dokázali bodovat a odlepili se ode dna tabulky!

Ve středu Řisuty jely na půdu Chebu. Tam vloni poprvé zvítězily a to chtěly napodobit. Ovšem po první třetině to vypadalo na podobný debakl, jako v prvních dvou utkáních aktuálního ročníku. Ve zbytku utkání ale buldoci ukázali, že hokej hrát nezapomněli a góly Čecha, Patyka a Bílka dokázali srovnat a dotáhnout zápas do prodloužení. V tom byl úspěšnější domácí Stadion, i tak si připsaly Řisuty cenný první bod do tabulky.

4. kolo
HC Stadion Cheb – HC Řisuty 5:4 pp. (4:1, 0:2, 0:1 – 1:0)
Branky a nahrávky
: 7. Prošek (Rozhon), 15. V. Stejskal (Tóth, Šik), 16. Innanmaa (Kořán, Prošek), 19. Rozhon (Prošek, Krutina), 65. Rozhon (V. Stejskal) – 13. Chamrád (Čech, K. Pejchal), 36. Čech (Janda), 37. Patyk (Bílek), 54. Bílek (Janeček, Patyk). Rozhodčí: Ovsík – Kučera, Stacho. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 217. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:4, 5:4.

HC Stadion Cheb: Kašpar – Strýček „A“, V. Stejskal, Innanmaa, Vogel, Zolnaj, Kořán „C“, Šik, Jonák – Rozhon, M. Skuhravý, V. Skuhravý „A“ – Vašíček, D. Novotný, Prošek – Botoš, Krutina, Príhoda – Čejka, Karpov, Tóth.
HC Řisuty: Pánek – Volráb, Zich, Janda, Řepka, Malovický, Strnad, Jakubec – Bílek „C“, Patyk, Janeček – Chamrád, Čech, K. Pejchal – Mulač, Pulda, Okegawa – Procházka, Švec.

Druhý zápas týdne znamenal nejkratší výjezd v sezóně. Řisuty se totiž vydaly na led v nedalekých Kralupech nad Vltavou. Houževnatému nováčkovi rozhodně měly co vracet, když tady dvakrát prohrály v přípravě. Na první gól se čekalo až 32. minuty, když skóre otevřel Vítězslav Bílek. Domácí sice rychle vyrovnali, to ale buldoky nerozhodilo. Měli skvělý vstup do třetí třetiny, když se třikrát prosadil první útok a Kralupy už jen korigovaly skóre. To znamenalo první vítězství v sezóně pro tým trenéra Pavla Křepelky!

5. kolo
HK Kralupy nad Vltavou – HC Řisuty 3:4 (0:0, 1:1, 2:3)
Branky a nahrávky
: 35. Hrala (David), 56. Bezouška (Šilhavý, Hampl), 60. Zídek (Zajíc) – 32. Bílek (Janeček, Patyk), 43. Janeček (Zich, Patyk), 43. Patyk (Bílek, Zich), 46. Patyk (Bílek, Janeček). Rozhodčí: Barek – Hlinka, Tuháček. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 473. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 3:4.

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek – David „C“, Zajíc, Kapoun, T. Pejchal, Chládek, A. Straka, J. Kučera – Kellerstein, Husarik, Hrala – Bradáček, Šilhavý „A“, Zídek – Soukup, Hampl, Bezouška „A“ – T. Prášek, Broš, Binko.
HC Řisuty: Zeithaml – Zich, Volráb, Řepka, Janda, Strnad, Malovický, Jakubec – Janeček, Patyk, Bílek „C“ – K. Pejchal, Čech, Chamrád – Okegawa, Pulda, Mulač – Švec, V. Procházka.

Tento týden se buldoci znovu představí dvakrát na domácí půdě. Ve středu v 18:30 přivítají Písek, v sobotu v 19:00 je poté čeká Slovan Ústí nad Labem!

9.10. v 09:44 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák