HC Řisuty VS. HC Hronov
3. KOLO // 18:00 30.9., ZS Slaný

Na konec sezóny vítězné nájezdy!

Na konec sezóny vítězné nájezdy!

Poslední zápas sezóny odehrály Řisuty v Hronově, který už dlouho ví, že bude hrát baráž o udržení. Asi i proto si buldoci mysleli, že se soupeř porazí sám, v tom se ale šeredně mýlili. Ještě v první třetině prohrávali 1:5. Poté se ale dokázali zvednout a dovedli do nájezdů. V těch se trefili Janda s Janečkem a bylo rozhodnuto o dvou bodech pro Řisuty!

HC Hronov – HC Řisuty 5:6 sn. (5:3, 0:0, 0:2 – 0:0)
Branky a nahrávky
: 4. Poppel (Akhmetianov), 11. Exner (Kubeček, Subbotin), 12. Akhmetianov (Poppel, Pavelka), 12. Kubeček (Subbotin, Voňka), 16. Štrombach (Akhmetianov, Poppel) – 8. Okegawa (Křepelka, Chamrád), 16. Sýkora (Potechin, Pejchal), 20. Patyk (Pejchal, Řepka), 43. Bílek (Patyk, Janeček), 47. Janeček (Pejchal, Potechin), rozh. nájezd Janeček. Rozhodčí: Kraval – Teršíp, Hlinka. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:6.

HC Hronov: Tichý – Exner „C“, Veselý, Zachariáš, Salnikov, Pavelka, Voňka, Amirov – Havelec, Kubeček, Štrombach, Akhmetianov, Poppel „A“, Dunda, Bon, Subbotin.
HC Řisuty: Petržílka (12. Šubrt) – Řepka, Zich, Janda, Potěchin, Malovický, Strnad, Pokorný – Bílek „C“, Patyk, Janeček – Sýkora, Pejchal, Rendla – Chamrád, Křepelka, Okegawa – Výrut.

1.03. v 21:12 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER ABAS Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák