HC Řisuty VS. HC Benátky nad Jizerou

Utkání na Kobře dodatečně vyhráli domácí

Utkání 14. kola na půdě Kobry Praha 5. listopadu nebylo dohrané, na ledě totiž byla velká rýha, kterou se nedokázalo zarovnat. Zápas tak za stavu 3:0 po odehraných třinácti minutách nebyl dohrán. Nakonec ale zmíněný výsledek platí. Rozhodla o tom STK Českého hokeje.

HC Kobra Praha – HC Řisuty 3:0 (3:0, -:-, -:-)
: 4. Kolda (Svach, Petrov), 5. Petrák (Martínek, Tůma), 9. Novák (Straka). Rozhodčí: Hacaperka – Kučera, Sýkora. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 87.

HC Kobra Praha: Pittr – Tůma, Duda, Knesl „A“, Ženíšek, Holý, Straka, Svach – Petrák, Petrov, T. Šťastný „C“, Jedlička, Janča, Novák, Míšek, Martínek, Kolda, Ksandr, Daniel.
HC Řisuty: Šubrt – Řepka, Potěchin, Janda, Strnad, Pokorný – Petráš, Bláha, Janeček, Rendla, A. Šťastný, Výrut, Chamrád, Sýkora, Křepelka, Okegawa, Bílek „C“.

23.01. Překlad utkání - Vinou utkání hvězd druhé ligy, které se odehraje v sobotu 27. ledna, se zápas na půdě Kobry Praha odkládá na pondělí 29. ledna se začátkem v 18:00.

17.01. Další návrat - Na nadstavbovou část se v rámci hostování vrací do Řisut kanonýr Ondřej Sýkora! Je připraven nastoupit už do dnešního utkání s Pískem.

16.12. Návrat - Buldoci hlásí návrat obránce Václava Koláříka! Slánský rodák nastoupí již dnes proti Benátkám. Vítej zpět!

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
SYNER Český Hokej Broekman Logistics Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák