HC Klatovy VS. HC Řisuty
3. KOLO // 18:00 28.9., ZS Klatovy

Řisuty posílí Vítězslav Bílek!

Buldoci před startem nové sezóny hlásí další posilu – do útočných řad přichází velezkušený útočník Vítězslav Bílek! Ten má na svém kontě téměř 500 startů v Extralize a 120 gólů v první lize.

Bílek je odchovancem kladenského hokeje. Nastupoval i za mládežnické reprezentační výběry a do prvního týmu Kladna nakoukl už v sezóně 2001/2002. O pár let později se mihl ve Slaném, kde v dresu Lvů odehrál sedm zápasů ve 2. lize a připsal si skvělých 20 bodů.

V sezóně 2005/2006 si poprvé vyzkoušel zahraničí. Odehrál celkem 18 utkání za finský tým Kärpät, poté se ale vrátil domů. V Česku si kromě Kladna a Slaného oblékl dres například Karlových Varů, Litoměřic, nebo také pražské Slavie. Za tu nastupoval i vloni, sezónu ale dokončil v Sokolově. Vyzkoušel si také angažmá v Kazachstánu, Německu a na Slovensku.

„Od tohoto příchodu si především slibujeme uplatnění velkých herních zkušeností a také osobnost lídra do kabiny,“ řekl k příchodu Vítězslava Bílka sportovní manažer Ivan Záleský.

Vítej v klubu!

Foto: Tomáš Bouda, hcsokolov.cz

26.08. Přípravné utkání - Řisuty se 17. září představí v přípravném utkání na půdě HC Kobra Praha. Začátek je naplánovaný na 18:00.

22.08. Zranění - Buldoci se bohužel ve značené části sezóny budou muset obejít bez Matěje Malovického. Ten si přetrhl achilovku a podstoupil operaci.

10.08. Zahájení přípravy - První trénink HC Řisuty se koná v sobotu 13.8. od 18:30 na ZS Hvězda Praha ve Vokovicích. Sraz hráčů v kabině v 17:30.

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.