HC Klatovy VS. HC Řisuty
3. KOLO // 18:00 28.9., ZS Klatovy

Sestup? Nikoliv! Řisuty zůstávají na druholigové mapě

Sestup? Nikoliv! Řisuty zůstávají na druholigové mapě

19. března odehrály Řisuty barážové utkání v Hodoníně a po prohře 3:6 to dlouho vypadalo, že po dlouhých 17 sezónách zmizí z druholigové mapy. Tak se ale nestane!

„Dnešním dnem byla podepsána smlouva o převodu práv na II. ligu – licenci přebíráme od BK Nová Paka,“ řekl k záležitosti sportovní manažer klubu Ivan Záleský. K definitivě je potřeba už jen schválení ze strany hokejového svazu, to by však měla být pouze formalita. „Pokud převedení práv posvětí hokejový svaz, budou Řisuty v nové sezóně opět účastníkem 2. ligy – skupina Západ,“ dodal Záleský.

Konkrétnější informace ohledně druholigové sezóny s pořadovým číslem 18 poskytneme v nejbližší době.

2. liga skupina Západ 2022/23
Řisuty, Cheb, Chomutov, Most, Děčín, Ústí nad Labem, Příbram, Klatovy, Kobra Praha, Letňany, Benátky nad Jizerou, Jablonec nad Nisou, Hronov, Písek, Tábor, Vrchlabí, Kadaň (?).

Foto: Roman Mareš

12.07. v 21:22 |

Aktuality

26.08. Přípravné utkání - Řisuty se 17. září představí v přípravném utkání na půdě HC Kobra Praha. Začátek je naplánovaný na 18:00.

22.08. Zranění - Buldoci se bohužel ve značené části sezóny budou muset obejít bez Matěje Malovického. Ten si přetrhl achilovku a podstoupil operaci.

10.08. Zahájení přípravy - První trénink HC Řisuty se koná v sobotu 13.8. od 18:30 na ZS Hvězda Praha ve Vokovicích. Sraz hráčů v kabině v 17:30.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER ABAS Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák