TJ HC Řisuty VS. HC Stadion Cheb

Přerušení soutěže

Jak jistě všichni víte, od 12. 10. jsou minimálně na dva týdny zrušené všechny sportovní akce. To se samozřejmě týká i třetí nejvyšší hokejové soutěže. Poslední zápas před touto pauzou měly Řisuty odehrát v sobotu 10. října na půdě BK Havlíčkův Brod, kvůli výskytu COVID-19 v týmu soupeře byl ovšem i tento zápas odložen.

Buldoci by mohli znovu hrát 28. října proti Chebu, vše se ale samozřejmě může změnit. O dalším vývoji situace Vás budeme informovat.

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák