IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
2. KOLO // 18:00 23.9., ZS Písek

Informace o přípravě týmu

Informujeme, že v mužstvu HC Řisuty byl diagnostikován případ onemocnění koronavirem COVID-19 u jednoho hráče. Několik dalších hráčů má příznaky onemocnění. Mužstvo okamžitě přerušilo přípravu a vedení mužstva záležitost úzce koordinuje s příslušnou hygienickou stanicí. Všichni hráči jsou v karanténě a podstupují v současné době potřebné testy. V danou chvíli není možné určit, kdy bude obnovena příprava. Bohužel není ani vyloučeno, že bude nutné odložit minimálně první zápas soutěže.
O dalším vývoji budeme informovat.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák