HC Stadion Vrchlabí VS. TJ HC Řisuty
26. KOLO // 18:00 14.12., Elektromont Aréna, Vrchlabí

I třetí zápas proti Mostu s nulou

I třetí zápas s Mostem hokejisté Řisut nezvládli. I když sehráli vyrovnanější partii, než v předchozích zápasech (0:11, 0:7), body po prohře 2:5 nepřivezli.

MOSTEČTÍ LVI – TJ HC Řisuty 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
: 12. Bečvář (Böhm, Čmolík), 34. Smolka (Mical, Kýhos), 36. Čmolík (Havlík, Böhm), 48. Fučík (Drašar, Mála), 60. Přibyl (Böhm, Kuncl) – 24. Náprstek (Kolářík), 42. Okegawa (Patyk, Danov) Rozhodčí: Vyštejn – Kurtin, Beneš. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 276. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 5:2.

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl – Havlůj „C“, Fučík, Havlík, Kuncl, Urbánek, Přibyl, Polák – Mical, Čmolík, Kýhos „A“ – Böhm, Mála, Řehoř – Drašar, Bečvář, Smolka.
TJ HC Řisuty: Jiroušek – Novák F., Potěchin „C“, Zderadička, Kolářík „A“, Rudovský, Zavřel – Fortelka „A“, Řepka, Náprstek – Keszi, Vyskočil, Formánek – Paršakov, Patyk, Danov – Holub, Bernáth, Janeček – Rendla, Okegawa.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „Dnešní utkání rozhodly v náš neprospěch individuální chyby a naprosto zbytečné fauly, po kterých se Most prosadil v přesilových hrách. Dalším negativem jsou naše vhazování, které prohráváme a tím pádem musíme o kotouč bojovat. Máme před sebou mraky práce, ale nesmíme přestat věřit ve své schopnosti a úkol zní jasně – S Jabloncem žrát led a urvat 3 body,"

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák