HC Stadion Vrchlabí VS. TJ HC Řisuty
26. KOLO // 18:00 14.12., Elektromont Aréna, Vrchlabí

Druhý zápas ve Dvoře Králové rovněž neúspěšný

Ani na druhý pokus nedokázali hokejisté Řisut na půdě Dvora Králové bodovat. Tentokrát sice byli bodovému zisku výrazně blíže než minule, domácí ale o osudu zápasu rozhodli v posledních minutách.

HC Dvůr Králové nad Labem – TJ HC Řisuty 3:2 (1:0, 1:1, 1:0)
: 15. Půhoný (Hoskovec), 24. Havlas (Luštinec, Valášek), 57. Hoskovec (Petira) – 32. Patyk (Danov, Paršakov), 50. Keszi (Kolářík). Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Pechánek. Vyloučení: 6:5, navíc Matějíček (DVK) a Náprstek (RIS) 5+OK za HRUB. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 381. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.

HC Dvůr Králové nad Labem: Čáp – Petira, Karlík, Matějíček „C“, Franc, Tondr, Blažej, Šedivý, Luštinec, Hoskovec, Hrazdira, Dušek, Havlas, Ježek, Brokeš, Valášek, Půhoný „A“.
TJ HC Řisuty: Jiroušek – Novák F., Potěchin „C“, Zderadička, Kolářík „A“, Rudovský, Zavřel – Fortelka „A“, Řepka, Náprstek – Keszi, Vyskočil, Formánek – Paršakov, Patyk, Danov – Rendla, Holub, Okegawa.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „Utkání jsme si prohráli v první třetině, kdy jsme neproměnili čtyři 100% tutovky a tím jsme urazili hokejového boha. Na gól jsme se strašně nadřeli a sami jsme poměrně lacino inkasovali. V naprosto vyrovnaném utkání rozhodla naše střelecká nemohoucnost,"

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák