HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Povedený závěr znamená dva body

Řisuty podruhé v řadě zvítězily, když po Jablonci porazily i Trutnov. Tentokrát to ale bylo jen za dva body, když zápas zachraňovaly v poslední minutě základní hrací doby, když se trefil David Vyskočil. V prodloužení bod navíc zařídil Petr Patyk!

TJ HC Řisuty – HC Trutnov 3:2 pp. (1:0, 0:1, 1:1 – 1:0)
: 5. Okegawa (Kolářík), 60. Vyskočil (Keszi, Patyk), 61. Patyk (Danov, Bernáth) – 22. Kubinčák (Janoušek, Svoboda), 52. Tatar (Krsek, Poul) Rozhodčí: Hornáček – Svoboda, Kučera. Vyloučení: 8:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70 Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.

TJ HC Řisuty: Jiroušek – Novák F., Potěchin „C“, Dostál, Kolářík „A“, Rudovský, Zavřel – Holub, Patyk, Fortelka „A“ – Keszi, Vyskočil, Formánek – Paršakov, Bernáth, Danov – Řepka, Okegawa.
HC Trutnov: Vlk – Pražák, Jirásek, Suk, Faltys, Kynčl, Višňák – Kubinčák „C“, Vácha „A“, Poul, Krsek, Martínek, Janoušek „A“, Svoboda, Planý, Fedulov, Tatar.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „Co se týče 60 minut základní hrací doby, tak si myslím, že je dělba bodů spravedlivá. Je potřeba říct, že tým ukázal charakter a díky skvěle zahrané powerplay vyrovnal. Bonusový bod z prodloužení bereme, dle mého názoru, zaslouženě. Bereme dva body a právě na Trutnov jsme se bodově dotáhli,“

30.10. v 21:13 |