HC Děčín VS. TJ HC Řisuty
27. KOLO // 18:00 19.12., ZS Děčín

Na Buldoky čeká Most

Dalším soupeřem Buldoků ve druhé lize bude tým MOSTEČTÍ LVI. S tímto soupeřem se utkají potřetí a budou se snažit o první výhru. Severočeši jsou na třetím místě a rozhodně to nebude lehké utkání, když Řisuty hrály v Mostě naposledy, prohrály 4:11. Utkání s Mostem začíná ve středu v 18:00 v A-BENET Arena.

Řisuty jsou 19 odehraných zápasech na 6. místě se ziskem 19 bodů a skóre 70:94. Buldoci vyhráli dva z posledních tří zápasů a tuto bilanci se budou snažit ještě zlepšit. Budou se ale muset obejít bez řady hráčů, včetně Ondřeje Krpaty (10+11), který je s Matějem Kosem nejproduktivnějším hráčem Řisut. Společně s Krpatou je nejlepším střelcem týmu i Petr Patyk ten má rovněž deset přesných zásahů. Nejlepším asistentem je stále Kos (16 A), kterému dýchá na záda Tomáš Rod (13 A).

Představení soupeře
Most vstoupil do sezóny skvěle a pral se se Sokolovem o první příčku, v poslední době ale trochu odpadl a proto je nyní se ziskem 36 bodů na třetím místě. Má druhý nejlepší útok se 106 góly, ale až pátou nejlepší obranu.
Nejproduktivnějším hráčem Lvů je Pavel Smolka s 35 body za 17 gólů a 18 asistencí. Nejlepším střelcem je s 18 zásahy Martin Mical a v kolonce asistencí vede František Bakrlík, který nahrál na 19 gólů.

Forma týmů
Řisuty z posledních pěti zápasů vyhrály dva. Nejdříve díky obratu porazily Letňany 6:4. V následném utkání proti Bílině musely rovněž dotahovat a zápas vyhrály až v prodloužení. Na tyto dvě výhry ale nedokázaly navázat tuto sobotu, kdy podlehly Dvoru Králové 2:4.
Most nemá aktuálně úplně optimální formu a má taky pouze dvě výhry z posledních pěti utkání. Nejdříve prohrál dvakrát doma. Nestačil totiž na Jablonec (4:7) a Kobru Praha (4:5)

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák