HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Proti Nymburku za dva body

Proti Nymburku za dva body

Řisutští hokejisté v Nymburku prolomili sérii proher, která trvala čtyři zápasy. Výhru vystřelil v prodloužení Josef Urbanec.

NED Hockey Nymburk – TJ HC Řisuty 4:5(PP) (2:2, 2:1, 0:1 – 0:1)
Branky a nahrávky
: 7. Knesl (Bičiště, Kolouch), 16. Josefus (Stehlík, Arnošt), 21. Arnošt (Josefus, Knesl), 35. Stehlík (Josufus, Knesl) – 5. Kučera M. (Krpata), 13. Urbanec (Rod, Kos), 35. Krpata (Libovický, Kučera M.), 44. Řepka (Hampl, Chládek), 62. Urbanec (Chládek, Rod) Rozhodčí: Micka – Gabriel, Zmeškal Vyloučení: 5:5 Využití: 2:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 176

NED Hockey Nymburk: Krofta – Kříž, Hroudný, Tržický, Mašek, Rittig, Knesl, Jirásek – Stehlík, Bičiště, Josefus, Král, Kuzďas, Arnošt, Kolouch, Smejkal, Wiencek, Kačírek

TJ HC Řisuty: Ilašenko – Kolářík, Libovický, Šíma, Dostál, Kučera J., Chládek, Rudovský – Krpata, Kos, Kučera M. – Rod, Patyk, Urbanec – Fortelka, Hampl, Vyskočil – Řepka

Buldoci znovu vstoupili do utkání aktivně a to přineslo své ovoce. Po vyloučení domácího Josefuse se totiž pár sekund po skončení přesilové hry trefil Michal KUČERA, který poslal Řisuty do vedení – 0:1! Toto vedení jim ale vydrželo jen pár minut. Vyloučen byl i na druhé straně Fortelka a z početní výhody přesně vystřelil Aleš Knesl – 1:1. O šest minut později ale vrátil hostům vedení Josef URBANEC, rovněž v přesilovce – 1:2! Trend branek v přesilovkách pokračoval i po gólu Urbance, v čase 15:43 se totiž trefil Petr Josefus – 2:2.

Řisuty ale nezachytily začátek druhé třetiny a po necelé minutě poprvé v utkání prohrávaly. Za záda Ilašenka totiž dostal puk Daniel Arnošt – 3:2. Oba týmy v prostřední pasáži měly k dispozici shodně dvě přesilovky, ty ale zůstaly nevyužity. Až v 35. minutě se prosadil Jan Stehlík a poslal tak Nymburk do dvoubrankového vedení – 4:2. Buldoci se ale nevzdali. Ihned po vhazování rozjel útok Řisut z vlastního pásma Tomáš Libovický a po přihrávce Michala Kučery snížil na rozdíl jednoho gólu Ondřej KRPATA – 4:3!

Slušný výkon na straně Buldoků pokračoval a to vyvrcholilo v čase 43:20. To totiž svým druhým gólem v sezóně vyrovnal skóre Pavel ŘEPKA – 4:4! Ve zbytku třetího dějství se Buldoci museli bránit přesilovce soupeře, to zvládli úspěšně a šlo se tedy do prodloužení. V tom zaúřadovala trojice Chládek – Rod – Urbanec. Puk putoval přesně po téhle ose, bod navíc pro Řisuty vybojoval svým druhým gólem v utkání Josef URBANEC – 4:5! Buldokům se tedy poprvé v sezóně podařilo zvítězit na venkovním ledu, i když jen za dva body.

3.11. v 20:23 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák