HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Třetí prohra v řadě

Třetí prohra v řadě

V Klatovech chtěli Buldoci podruhé v sezóně porazit místní tým a po dvou porážkách si připsat tři body. To se jim ale nepovedlo hlavně kvůli špatné druhé třetině, na jihozápadu Čech nakonec padli 3:5.

SHC Klatovy – TJ HC Řisuty 5:3 (2:1, 3:0, 0:2)
Branky a nahrávky
: 8. Uhlík (Švarc, Kristl), 12. Krliš (Váchal), 28. Krliš (Vavřička, Hanzlík), 29. D. Roubal (Markov, Vlček), 35. Krliš – 13. Krpata (Kos, M. Kučera), 53. Krpata (Kos, Rod), 55. Kolářík (Kos, Krpata) Rozhodčí: Hucl – Rubáš, Sedláček Vyloučení: 5:4 Využití: 0:1 V oslabení: 1:0 Diváci: 230

SHC Klatovy: Beran – Staněk, Slavík, Váchal, Leština, Houfek, Sysel, Kristl, Vlček, Červenka, Hanzlík, Markov, Krliš, Uhlík, Švarc, D. Roubal, Vavřička
TJ HC Řisuty: Stahl – Kolářík, Kučera J., Šíma, Dostál, Chládek, Potěchin, Rudovský – Krpata „A“, Kos „C“, Kučera M. – Rod „A“, Patyk, Fortelka – Vyskočil, Hampl, Řepka – Piovarči

Buldoci vstoupili do utkání docela aktivně, jako první se ale prosadili domácí. Střelu Jiřího Uhlíka totiž nedokázal vytěsnit David Stahl v brance – 1:0. O necelé dvě minuty poté mohl vyrovnat Michal Šíma, který dostal skvělou přihrávku z pravé strany a měl dost času vystřelit, to také udělal, brankář ale obránce Řisut vychytal. V 11. minutě byl vyloučen domácí Leština a Buldoci mohli útočit, přitom ale nechali za sebou volného Václava Krliše. Ten si počkal za obranou, dostal přihrávku a v samostatném úniku prostřelil brankáře – 2:0. Přesně v čas, ve kterém se vracel Leština z trestné lavice, se Řisuty dokázaly prosadit. Matěj Kos našel v levém kruhu zcela osamoceného Ondřeje KRPATU, který už měl úlohu celkem lehkou a dokázal tak snížit – 2:1!

Řisuty měly ze začátku třetiny k dispozici početní výhodu, proměnit jí v gól ale nedokázaly. Naopak domácí Klatovy navýšily své vedení, a to hned dvojnásobně v rychlém sledu. Nejprve se k odraženému puku před Stahlem dostal Václav Krliš, který jej uklidil k pravé tyčce. O 17 sekund později se prosadil také David Roubal – 4:1. Buldoci poté znovu měli přesilovku, ani tuhle ale nevyužili. Skóre navíc poté navýšil Václav Krliš, který vstřelil hattrick – 5:1.

Hned z kraje poslední periody měly Klatovy téměř minutovou přesilovku 5 na 3, Buldoci se ale dokázali ubránit. V čase 52:30 se konečně prosadily také Řisuty. Podruhé v utkání se prosadil Ondřej KRPATA – 5:2! I Buldoci poté hráli v dvojnásobné přesilové hře, tu už proměnili díky přesné střele od modré čáry v podání Václava KOLÁŘÍKA – 5:3! Řisuty to poté ještě poslední dvě minuty zápasu zkoušely bez brankáře, do gólové šance se ale nedostaly a tak na jihozápadu Čech padly s Klatovy 3:5.

28.10. v 10:16 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák