HC Děčín VS. TJ HC Řisuty
27. KOLO // 18:00 19.12., ZS Děčín

Petr Patyk: Tři body jsou doma!

Petr Patyk: Tři body jsou doma!

Ve středečním utkání Řisuty porazily Kobru 6:3. Hlavním mužem zápasu byl Petr PATYK, který nejen, že vstřelil první gól v sezóně, ale rovnou také hattrick. „Když dáte hattrick, je to parádní pocit. O to lepší, když se vyhraje,“ řekl dvacetiletý centr.

Buldoci si tedy připsali další tři body do tabulky, které je vyšvihly na páté místo v tabulce před Bílinu a právě před Kobru Praha. „Tři body jsou doma! Byla to důležitá výhra, díky které jsme stále na dostřel týmům na vyšších pozicích,“ dodal rodák z Ústí nad Labem, který za Řisuty nastupoval již vloni. To si za dvanáct zápasů připsal 11 bodů. Letos má za šest utkání body čtyři.

Patyk proseděl první výhru v sezóně proti Klatovům jen na lavičce jako náhradní útočník, už do sobotního zápasu v Děčíně ale nastoupil ve druhé formaci po boku Tomáše Roda a Josefa Urbance. A ve středu to byla právě druhá lajna, která se podílela hned na čtyřech brankách Buldoků. „Hrát s takovými hráči je lahůdka. Je dost, co si od nich můžu vzít a jsem jen rád, že mohu právě já mít dvě taková křídla, jako jsou oni!“

Řisuty sice vedly po polovině poslední třetiny 6:1, poté ale ubraly a hosté ucítili naději, dokázali se ale dostat jen na rozdíl tří branek. „Nemyslím si, že nám došly síly, spíše jsme si mysleli, že už je po zápase. Nedodržovali jsme systém, takhle to nejde. Naštěstí jsme měli dost velký náskok,“ dodal Patyk.

Patyka a spol. budete moci vidět znovu v akci tuto sobotu, 6. 10., na zimním stadionu ve Slaném. V dalším domácím utkání totiž Řisuty přivítají od 17:00 prvního protivníka ze skupiny Střed, Jablonec nad Nisou.

4.10. v 20:49 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák