HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Naděje umírá poslední! Řisuty přestřílely Vrchlabí

Naděje umírá poslední! Řisuty přestřílely Vrchlabí

Buldoci šli do zápasu s Vrchlabím s cílem vyhrát a zůstat v boji o playoff, to se jim také podařilo. Po rychlém startu vedli 3:0, hosté poté dokázali vyrovnat a dokonce se dostat do vedení, Řisuty si ale vzaly vedení zpět. Stalo se tak i poté, co ze hry kvůli zraněním museli odstoupit Tomáš Babický a Adam Kellerstein, Martin Procházka tedy měl k dispozici pouze 14 hráčů do pole.

TJ HC Řisuty – HC Stadion Vrchlabí 7:6 (4:2, 1:3, 2:1)
Branky a nahrávky
: 7. Krpata (Kos, Babický), 9. Rod (Kos), 10. Kellerstein (Mařík, Vyskočil), 16. Mařík (Havelka, Kellerstein), 25. Vyskočil (Potěchin), 49. Potěchin (Hampl, Vyskočil), 53. Fortelka – 15. Abraham (Pojkar, Hlaváč), 19. Bláha (Šimoníček), 30. Šťastný (Procházka, Urban), 33. Tržický (Filip, Hlaváč), 38. Hlaváč (Filip), 44. Procházka

TJ HC Řisuty: Ilašenko – Matula, Dostál, Havelka, Babický (A), Kužel, Zderadička, Potěchin – Kellerstein, Kos ©, Mařík, Vyskočil, Záleský, Fortelka, Hampl, Rod, Krpata (A)
HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (od 16. Jelínek) – Tržický, Abraham, Pojkar, Jirků (A), Chleborád, Matějček, Moník J., Erban – Oppelt, Miškovský, Šimoníček, Urban, Kerekanič, Filip ©, Pšurný, Bláha (A), Šťastný, Moník F., Procházka, Hlaváč

Buldoci šli do utkání jako outsideři, to však nedali na své hře znát a rychle se dostali do vedení. V přesilové hře se trefil Ondřej KRPATA – 1:0! Poté byl vyloučen Adam Kellerstein, ani to ale Řisuty nezpomalilo, dokázaly totiž vstřelit další branku. Po přihrávce Matěje Kosa se dokázal prosadit Tomáš ROD – 2:0! Pouhých osm sekund po skončení domácího oslabení vstřelil třetí gól právě vyloučený Adam KELLERSTEIN – 3:0! Poté se ale postupně dostali do hry také hráči Vrchlabí. Ilašenko nejdříve dostal pukem do masky, hra ale pokračovala a vzápětí snížil na 1:3 Lukáš Abraham. Domácí tým ale dokázali najít odpověď, Václav MAŘÍK dostal prostor na levém křídle a parádně zakončil do pravého horního rohu branky – 4:1! Na konci první třetiny Buldoci hrubě chybovali v rozehrávce a toho ve vlastním oslabení využil Tomáš BLÁHA, který si položil Ilašenka na zem a zakončil přesně – 4:2.

I ve druhé třetině brankové hody pokračovaly a znovu je načaly Řisuty. Ty si vzaly zpět svůj třígólový náskok po brance Davida VYSKOČILA – 5:2! Poté to ale s Buldoky začalo vypadat bledě, Vrchlabí bylo rychlejší a to se odrazilo na skóre, které se po brankách Tomáše Šťastného, Tomáše Tržického a Jana Hlaváče vyrovnalo – 5:5.

Tři minuty po začátku poslední části hry se Vrchlabí dostalo do vedení zásluhou Michala Procházky – 5:6. Řisuty se ale nevzdaly a znovu zabraly. Po přihrávce Ondřeje Hampla přesně zamířil Michail POTĚCHIN, jehož branka znamenala znovu vyrovnaný stav – 6:6! No a o čtyři minuty později, tedy v 53. minutě Michal FORTELKA vystřelil z pravé strany a překonal tak Jelínka a upravil tak skóre na konečných 7:6! Vrchlabí poté zkoušelo powerplay, ani to mu ale nepomohlo, tak to Pojkar zkoušel pěstmi. Vybral si jednoho z nejmenších hráčů na ledové ploše, Václava Maříka a dostal za to čtyři minuty na trestné lavici. Řisuty tak zvítězily ve veledůležitém utkání a k postupu do playoff jim stačí i bod, pokud Dvůr Králové neboduje na Kobře.

24.02. v 21:31 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák