HC Baník Sokolov VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 12.9., ZS Sokolov

Na úvod druhé poloviny soutěže do Děčína

Na úvod druhé poloviny soutěže do Děčína

Druhá liga západ má za sebou (kromě dvou zápasů) první polovinu. Řisuty jsou stále poslední, za to Děčín se pořád drží v popředí tabulky.

Buldoci chtěli po prohře s Vrchlabím zlepšit svou pověst v Trutnově, jenže tam po solidním výkonu padli vinou branky v předposlední minutě. Nutno dodat, že Řisuty v tomto utkání hrály pouze se sedmi útočníky, kterým v útočné fázi pomáhali Petržílka se Zderadičkou, druhý jmenovaný navíc první branku svého týmu vstřelil sám.

Děčín po skvělém vstupu do sezóny sice trochu ubral z plynu, stále se však pohybuje na předních příčkách, konkrétně na třetí. Pro Medvědy to bude první utkání v prosinci, poslední zápas proti Trutnovu totiž hráli ještě v prosinci a prohráli, stejně jako Řisuty, 3:4, avšak po nájezdech. Tomuto zápasu předcházely ještě dvě prohry. Ve Vrchlabí (1:2) a na Kobře (2:5).

Poslední utkání Děčína:

HC Děčín – HC Trutnov 3:4 sn. (2:1; 1:2; 0:0 – 0:0)
Branky a nahrávky
: 8. Chytráček (Zahradník, Fedulov), 22. Zahradník (Fedulov, Bezděk), 31. Smékal (Chytráček, Suvorov), rozh. náj. Chytráček
HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Hříbal, Balcar, Kaltenböck, Málek, Tenkrát B., Chmel, Vaněk, Molnár (A) – Zajan, Sladkovský, Volráb – Fojt, Faigl, Oliverius © – Chovanec, Chmelař, Vacek R. – Hašek (A), Kopta, Amirov

Děčínští mají v týmu dva z nejvíce bodujících hráčů v celé soutěži. Po čtrnácti kolech byl dokonce první Michal Oliverius, ten měl na kontě 25 bodů za sedm gólů a 18 asistencí, pár míst za ním byl Daniel Volráb s devíti brankami a čtrnácti asistencemi. Jako třetí byl Jaroslav Hašek, ten se jako nejlepší střelec týmu prosadil třináctkrát a k tomu přidal šest gólových nahrávek.

Poslední vzájemné utkání se odehrálo na stadionu ve Slaném a Buldoci v něm překvapivě zvítězili, když v poslední třetině dorovnali skóre a nakonec dokázali zvítězit na nájezdy.

TJ HC Řisuty – HC Děčín 4:3 sn. (1:1; 0:1; 2:1 – 0:0)
Branky a nahrávky: 10. Janeček (Havelka, Fortelka), 50. Schildhabel, 53. Kos (Babický, Kružík), rozh. náj. Babický – 9. Volráb, 31. Chovanec (Kopta), 45. Vacek (Oliverius)

TJ HC Řisuty: Švihálek (Chabr) – Babický (A), Kužel – Havelka, Bílek – Keller, Dostál – Petržílka, Zderadička – Krpata, Kos ©, Kružík – Fortelka, Janeček, Náprstek – Hampl, Kalla, Kail – Schildhabel, Vildumetz, Keszi
HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Procházka, Hříbal – Chmel, Kaltenböck – Balcar, Loukota – Vacek, Baranek, Hašek (A) – Volráb, Zajan, Amirov – Oliverius ©, Chovanec, Kopta – Chmelař

Utkání začíná zítra v 18:00, Vy jej můžete sledovat buď na zimním stadionu v Děčíně, nebo pomocí online přenosu.

foto: Roman Mareš

5.12. v 15:12 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 18:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák