HC Baník Sokolov VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 12.9., ZS Sokolov

Dominik Chabr: Dali jsme dva rychlé góly, to nám pomohlo

Dominik Chabr (na snímku vlevo) byl v sobotním zápase proti Dvoru Králové jednou z klíčových postav Buldoků. Pochytal hned několik gólových šancí soupeře a pomohl tak svému týmu k výhře 4:1. Řisuty se zároveň díky této výhře posunuly ze dna tabulky na deváté místo. Chabr nechytal od začátku října, kdy nastoupil do zápasu s Jabloncem a svou šanci vzal za pačesy.

Jak nepříjemným soupeřem byl Dvůr Králové?
Určitě to nebyl lehký soupeř. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, že se budou tlačit do brány a prát se o každý metr, což jsme v zápase viděli a byl to těžký zápas a jsem rád za celý tým, že jsme vyhráli.

Který okamžik utkání byl podle tebe klíčový?
Myslím, že ve druhé třetině, kdy měli velké šance a uhráli jsme to. Potom jsme dali dva rychlé góly a to nám pomohlo.

Jak velká vzpruha je tříbodový zisk pro další kola?
Jsme rádi, že jsme bodovali. Tam, kde jsme, to není nic příjemného. Víme, že teď musíme bodovat pravidelně, abychom se odrazili zespoda tabulky. Musíme každý začít sám u sebe, bojovat jeden za druhého a věřím, že to půjde. Musíme plnit to, co po nás trenéři chtějí.

Ve středu jedete do Sokolova, co by na tohoto soupeře mohlo platit?
Bude to těžký soupeř, jako každý jiný. Musíme zodpovědně hrát zezadu a šance přijdou. Určitě se tam budeme prát o body.

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 18:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák