HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 18:00 22.11., ZS Kobra

Dominik Chabr: Dali jsme dva rychlé góly, to nám pomohlo

Dominik Chabr (na snímku vlevo) byl v sobotním zápase proti Dvoru Králové jednou z klíčových postav Buldoků. Pochytal hned několik gólových šancí soupeře a pomohl tak svému týmu k výhře 4:1. Řisuty se zároveň díky této výhře posunuly ze dna tabulky na deváté místo. Chabr nechytal od začátku října, kdy nastoupil do zápasu s Jabloncem a svou šanci vzal za pačesy.

Jak nepříjemným soupeřem byl Dvůr Králové?
Určitě to nebyl lehký soupeř. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, že se budou tlačit do brány a prát se o každý metr, což jsme v zápase viděli a byl to těžký zápas a jsem rád za celý tým, že jsme vyhráli.

Který okamžik utkání byl podle tebe klíčový?
Myslím, že ve druhé třetině, kdy měli velké šance a uhráli jsme to. Potom jsme dali dva rychlé góly a to nám pomohlo.

Jak velká vzpruha je tříbodový zisk pro další kola?
Jsme rádi, že jsme bodovali. Tam, kde jsme, to není nic příjemného. Víme, že teď musíme bodovat pravidelně, abychom se odrazili zespoda tabulky. Musíme každý začít sám u sebe, bojovat jeden za druhého a věřím, že to půjde. Musíme plnit to, co po nás trenéři chtějí.

Ve středu jedete do Sokolova, co by na tohoto soupeře mohlo platit?
Bude to těžký soupeř, jako každý jiný. Musíme zodpovědně hrát zezadu a šance přijdou. Určitě se tam budeme prát o body.

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák