HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 18:00 22.11., ZS Kobra

Před týdenní pauzou duel s Děčínem

Před volným víkendem se Buldoci utkají s Děčínem, který dobře začal, ale v posledních zápasech se začal lehce trápit a z prvního místa se propadl na třetí příčku.

Svěřenci Jaromíra Carvana vstoupili do sezóny skvěle. Po výhře nad Řisuty v úvodním kole vyhráli ještě dalších pět utkání v řadě a byli první v tabulce. V sedmém kole však tvrdě narazili, když je zastavili jablonečtí Vlci, od té doby Děčín zvítězil pouze jednou, momentálně je na třetí pozici.

Kanadskému bodování vévodí v celku severočechů Michal Oliverius. Kapitán Děčína v deseti zápasech nasbíral čtrnáct gólových asistencí a přidal k tomu tři góly. Za ním je se ztrátou jednoho bodu Jaroslav Hašek (9+6) a Daniel Volráb (5+10).
V brance Děčína se střídají hned tři brankáři – Marek Šticha, Jan Dlouhý a Lukáš Lavinger. Tím nejúspěšnějším je Marek Šticha, který v této sezóně odchytal tři utkání a všechna tři Medvědi vyhráli, Dlouhý odchytal čtyři zápasy (tři výhry) a Lavinger pouze dva (jedna výhra).

Jak již bylo řečeno, Děčín vyhrál svých prvních šest zápasů v soutěži. Postupně porazil Řisuty, Bílinu, Dvůr Králové, Sokolov, Letňany a Most. Poté narazil na silné družstvo Jablonce, kterému podlehl 3:4. Poté přišla další ledová sprcha na ledě Kobry, která Medvědy zdolala 7:4. Následovala výhra nad Vrchlabím a v posledním zápase prohra proti Trutnovu.

Poslední utkání Děčína:

HC BAK Trutnov – HC Děčín 6:4 (0:1; 3:1; 3:2)

Branky a nahrávky: 26. A.Půlpán (Kolář), 35. Smékal, 36. Polívka, 45. Janoušek (Smékal, Malík), 60. A.Půlpán (Kolář, Vácha), 60. T.Půlpán (Kastner) – 19. Faigl (Kopta), 25. Sladkovský (TS), 54. Kaltenböck (Oliverius), 57. Kaltenböck (Hašek)

HC Děčín: Dlouhý (Šticha) – Hříbal, Havlík, Kaltenböck, Vaněk, Balcar, Loukota, Michajličenko – Hašek „A“, Volráb, Zajan, Sladkovský, Oliverius „C“, R.Vacek, Kopta, Faigl, Chovanec, Amirov

Utkání můžete sledovat ve středu od 18:00 osobně na stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák