TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Do Jablonce proti místním Vlkům

Buldoci se v sobotu vydají na sever Čech, kde se v Jablonci utkají s místními Vlky, ti jsou momentálně na druhé příčce, když v posledním kole dokázali porazit do té doby stoprocentní Děčín.

Ve čtyřech vzájemných utkáních, která se odehrála minulou sezónu, oba týmy vybojovaly dvě výhry, první dvě utkání šla na stranu Jablonce po skóre 4:2 a 4:1 pro Vlky, poslední dva zápasy, včetně posledního zápasu základní části, vyhráli Buldoci po výsledcích 6:3 a 3:1.

Sám Jablonec také ztratili pouze tři body po jedné porážce, kterou utrpěli v pátém kole na horké půdě ve Vrchlabí, kde podlehl 3:4, o branky Vlků se postarali Mulač, Bříška a Žalud.

V posledním kole se Jablonec představil proti již zmíněnému Děčínu, kde po velice vyrovnaném průběhu zvítězil 4:3 po brankách Víška, Tondra a dvěma trefám Havlase.

Poslední utkání Jablonce:

HC Děčín – HC Vlci Jablonec 3:4 (1:0; 2:3; 0:1)

Branky a nahrávky: 25. Kaltenböck (Oliverius), 28. Hašek (Kaltenböck, Volráb), 32. Hašek – 2. Víšek (Pavlů), 22. Havlas (TS), 38. Havlas (Pavlů), 51. Tondr (Bříška, Homolka)

HC Vlci Jablonec: Hosnedl (Petruželka) – Moravec, Žalud, Čechura, Pavlů, Pilař, Tondr M., Zeman, Pulec – Homolka, Bříška, Tondr L. – Víšek, Havlas, Nevyhoštěný – Mulač, Brokeš, Babec – Frk, Peřina, Gecko

Po posledním prohraném utkání proti Mostu se Buldoci propadli na dno tabulky, to se však budou snažit odčinit již zítra na severu Čech, utkání začíná v 18:00, Vy jej můžete sledovat přímo na stadionu v Jablonci nebo pomocí online přenosu.

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák