HC Baník Sokolov VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 12.9., ZS Sokolov

Ve středu proti Baníku Sokolov

Sokolov má za sebou rušné období. Nejprve skončil poslední v základní části a šel do baráže, kde skončil poslední a tak to vypadalo, že si tuto sezónu zahraje Krajskou soutěž, klub ze západu republiky však odkoupil licenci od Klášterce nad Ohří a ve třetí nejvyšší soutěži tedy zůstal i nadále.

Po čtyřech kolech je Baník na páté pozici s pěti body, po jedné výhře v prodloužení a jedné výhře v základní hrací době. Nejlepším střelcem Sokolova je s pěti brankami Martin Osmík, kanadské bodování vede Pavel Kuběna, který má na kontě jeden přesný zásah a pět asistencí.

Utkání začíná v 18:00, sledovat jej můžete osobně na stadionu, nebo pomocí online přenosu.

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 18:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák