TJ HC Řisuty VS. HC Letci Letňany

Ve středu proti Baníku Sokolov

Sokolov má za sebou rušné období. Nejprve skončil poslední v základní části a šel do baráže, kde skončil poslední a tak to vypadalo, že si tuto sezónu zahraje Krajskou soutěž, klub ze západu republiky však odkoupil licenci od Klášterce nad Ohří a ve třetí nejvyšší soutěži tedy zůstal i nadále.

Po čtyřech kolech je Baník na páté pozici s pěti body, po jedné výhře v prodloužení a jedné výhře v základní hrací době. Nejlepším střelcem Sokolova je s pěti brankami Martin Osmík, kanadské bodování vede Pavel Kuběna, který má na kontě jeden přesný zásah a pět asistencí.

Utkání začíná v 18:00, sledovat jej můžete osobně na stadionu, nebo pomocí online přenosu.

Včera Změny v týmu - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

22.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

15.11. Změny v týmu - Tým Řisut opustil po vzájemné dohodě útočník Milan Piovarči.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák