HC Trutnov VS. TJ HC Řisuty
44. KOLO // 18:00 28.2., ZS Trutnov

Ve středu proti Baníku Sokolov

Sokolov má za sebou rušné období. Nejprve skončil poslední v základní části a šel do baráže, kde skončil poslední a tak to vypadalo, že si tuto sezónu zahraje Krajskou soutěž, klub ze západu republiky však odkoupil licenci od Klášterce nad Ohří a ve třetí nejvyšší soutěži tedy zůstal i nadále.

Po čtyřech kolech je Baník na páté pozici s pěti body, po jedné výhře v prodloužení a jedné výhře v základní hrací době. Nejlepším střelcem Sokolova je s pěti brankami Martin Osmík, kanadské bodování vede Pavel Kuběna, který má na kontě jeden přesný zásah a pět asistencí.

Utkání začíná v 18:00, sledovat jej můžete osobně na stadionu, nebo pomocí online přenosu.

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák