HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Buldoci vezou z Dvora Králové první tři body v sezóně

Buldoci se v sobotu vydali na půdu loňského mistra Královéhradeckého kraje a následného vítěze kvalifikace do Dvora Králové. Domácí se snažili napravit středeční prohru v Děčíně, kde prohráli stejným rozdílem jako Řisuty, tedy 2:6.

Až na konci první třetiny se skóre měnilo poprvé, stalo se tak po trefě Fořta necelou půl minutu před první sirénou. Buldoci se však nevzdali a v následující třetině dokázali obrátit skóre na svou stranu. V čase 29:03 byl vyloučen domácí Kmošek a o 29 sekund později bylo vyrovnáno. Po kombinaci v útočné třetině se prosadil střelou od modré Dominik Havelka. Poté se ještě za hosty trefili Michal Fortelka s Jiřím Dostálem, kteří rozhodli o osudu zápasu, Buldoci tedy zvítězili ve Dvoře Králové 3:1.

HC RODOS Dvůr Králové n. Labem – TJ HC Řisuty 1:3 (1:0; 0:3; 0:0)

Branky a nahrávky: 20. Fořt (Valášek) – 30. Havelka (Fortelka, Hampl), 34. Fortelka (Janeček, Náprstek), 38. Dostál (Hampl)

HC Řisuty: Ilašenko – Havelka, Dostál, Keller, Bílek, Babický, Kužel, Petržílka, Krpata, Kos, Vyskočil, Janeček, Záleský, Fortelka, Hampl, Náprstek, Kail
HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Čáp – Vitebský, Klust, Hamerský,Janeba, Petira, Junek, Karlík, Filip, Hrazdíra, Kmošek, Sedláček, Lelka, Zmítko, Kocián, Luštinec, Ďurač, Fořt, Ježek, Valášek

23.09. v 19:18 |

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák