TJ HC Řisuty VS. HC Letci Letňany

V sobotu jedou Buldoci na půdu nováčka

V sobotu se Buldoci vydají na své druhé venkovní utkání sezóny, setkají se s nováčkem soutěže z Dvora Králové.

Mistr Královéhradecké krajské ligy za sezónu 2016/17 si vybojoval postup do 2. ligy a byl přiřazen do skupiny západ, kde se mimo jiné utká i se svými rivaly z Vrchlabí a Trutnova.

Právě s Vrchlabím se RODOS potkal ihned v prvním kole sezóny, po bojovném výkonu padl 2:7, za Dvůr Králové se trefili Fořt a Ďurač. Druhý zápas, a zároveň první domácí zápas, odehrál RODOS proti dalšímu blízkému soupeři, Trutnovu. Připsal si první tři body do tabulky za vítězství 3:1, branky vstřelili Hrazdíra, Kmošek a Luštinec. A v posledním hracím kole se svěřenci Ivana Houdy vydali na půdu prvního Děčína, kde podle očekávání padli, v tomto případě 2:6 po trefách Zmítka a Ďurače.

Utkání začíná v 17:00, online přenos by měl být připraven zde.

Včera Změny v týmu - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

22.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

15.11. Změny v týmu - Tým Řisut opustil po vzájemné dohodě útočník Milan Piovarči.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák