HC Baník Sokolov VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 12.9., ZS Sokolov

V sobotu jedou Buldoci na půdu nováčka

V sobotu se Buldoci vydají na své druhé venkovní utkání sezóny, setkají se s nováčkem soutěže z Dvora Králové.

Mistr Královéhradecké krajské ligy za sezónu 2016/17 si vybojoval postup do 2. ligy a byl přiřazen do skupiny západ, kde se mimo jiné utká i se svými rivaly z Vrchlabí a Trutnova.

Právě s Vrchlabím se RODOS potkal ihned v prvním kole sezóny, po bojovném výkonu padl 2:7, za Dvůr Králové se trefili Fořt a Ďurač. Druhý zápas, a zároveň první domácí zápas, odehrál RODOS proti dalšímu blízkému soupeři, Trutnovu. Připsal si první tři body do tabulky za vítězství 3:1, branky vstřelili Hrazdíra, Kmošek a Luštinec. A v posledním hracím kole se svěřenci Ivana Houdy vydali na půdu prvního Děčína, kde podle očekávání padli, v tomto případě 2:6 po trefách Zmítka a Ďurače.

Utkání začíná v 17:00, online přenos by měl být připraven zde.

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 18:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák