TJ HC Řisuty VS. HC Letci Letňany
33. KOLO // 17:00 19.1., ZS Slaný

Proti Bílině v prvním domácím utkání prohra

Proti Bílině v prvním domácím utkání prohra

Ve středu Draci přivítali na svém ledě v rámci třetího kola 2. ligy západ Draky z Bíliny, kterým podlehli po zlepšeném výkonu 2:4.

Utkání začalo poměrně vlažně, na první šanci se muselo čekat až do poloviny třetiny. To se do protiútoku dostali Hampl s Kailem, druhý jmenovaný hráč se ocitl tváří v tvář s brankářem, bohužel Kurakoua neprostřelil. Další šanci si Buldoci vytvořili po chybě obrany, když se Tomáš Vildumetz ocitl úplně volný za obranou na modré čáře a uháněl sám na gólmana Bíliny, Kurakou vytáhl další skvělý zákrok. Po dvou neproměněných šancí domácích tedy udeřili Draci. Procházka s Petrášem se dostali do protiútoku dva na jednoho, Petráš přihrál právě na Jakuba Procházku, který nadvakrát prostřelil Chabra, 0:1.

Začátek druhé třetiny Buldoci zaspali a rychle inkasovali dvě branky. Nejdříve se po přihrávce Procházky trefil Komínek, poté v přesilovce tečoval střelu od modré čáry před brankářem Krastenics, 0:3. Buldoci se však nezdávali, ve 28. minutě dokonce dokázali snížit, branka však nemohla být uznána proto, že hráč, který branku vstřelil, nebyl zapsaný v zápise o utkání. Ani poté se domácí nevzdali, ve 32. minutě snížil na 1:3 Lukáš Kužel, jehož střela z první překonala brankáře. Na další gól se nečekalo ani dvě minuty. Poté, co byl vyloučen hostující Antonín Fryč Bílina špatně vystřídala a nechala na levém křídle úplně volného Adama Kellera, jehož střela prošla výstrojí brankáře, 2:3. V zápětí měli na druhé straně velké šance Petráš s Brettschneiderem, prvního jmenovaného zastavil Chabr, Brettschneiderovu střelu zastavila tyč.

Ve třetí třetině byli Draci celkem čtyřikrát vyloučeni, domácí ani jednou nedokázali těchto výhod využít. Nestalo se tak ani poté, co si Bílek ze vzduchu zpracoval přihrávku z pravé strany, puk pouze orazítkoval tyč. Řisuty své šance nevyužily a tak udeřili hosté. Dvě minuty před koncem se po přihrávce Kýhose prosadil Lukáš Hrdlička, který upravil skóre na konečných 2:4.

HC Řisuty – HC Draci Bílina 2:4 (0:1; 2:2; 0:1)

Branky a nahrávky: 32. Kužel (Vildumetz, Vyskočil), 34. Keller (Petržílka) – 19. Procházka (Petráš, Bohm), 23. Komínek (Procházka, Bohm), 24. Krastenics (Štěpánek, Hrdlička), 58. Hrdlička (Kýhos, Mála)

HC Řisuty: Chabr (Ilašenko) – Babický, Dostál – Petržílka, Bílek – Keller, Havelka – Krpata, Kos ©, Vyskočil – Fortelka, Janeček,Hampl – Kužel, Záleský, Vildumetz – Kail, Slánský
HC Draci Bílina: Kurakou (Odložilík) – Polák, Zicho – Fučík, Běhula – Brettschneider, Fryč – Procházka, Komínek, Böhm © – Hrdlička, Kýhos, Mála – Krastenics, Petráš, Štěpánek – Jirkovský, Lenárt

21.09. v 10:35 |

Aktuality

Včera Změny v týmu - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

22.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

15.11. Změny v týmu - Tým Řisut opustil po vzájemné dohodě útočník Milan Piovarči.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák