TJ HC Řisuty VS. HC Letci Letňany

První domácí zápas sezóny je za dveřmi

Je to tady, již dnes Buldoci odehrají své první domácí utkání sezóny. Od 18:00 přivítáme na Zimním stadionu ve Slaném Bílinu.

Po prvním nevydařeném zápase v Děčíně měli svěřenci Martina Procházky celý týden na přípravu na dnešní utkání, v druhém kole totiž měli volno. Buldoci jsou aktuálně až na osmé pozici, dvě příčky nad svým dnešním soupeřem, kterými jsou Draci z Bíliny.

Ti mají také pouze jeden odehraný zápas i přesto, že minulou středu odcestovali na zápas s Trutnovem. Tam se však dozvěděli, že je trutnovský zimák bez vody, utkání tedy bylo odloženo. První utkání tedy Bílina odehrála až tuto sobotu, kdy na vlastním ledě přivítala Děčín. Domácí utkání nezvládli a prohráli 2:7, tato výhra navíc pomohla Děčínu k průběžnému prvnímu místu v tabulce.

S Bílinou jsme neprohráli posledních sedm soutěžních utkání, prodloužíme tuto sérii? To můžete zjistit přímo na Zimním stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

Poslední utkání Bíliny:

HC Draci Bílina – HC Děčín 2:7 (1:3, 1:3, 0:1)

Branky a nahrávky: 19. Petráš, 40. Polák (Petráš, Štěpánek) – 2. Hašek (Volráb, Sladkovský), 6. Zajan (Hříbal, Málek), 10. Sladkovský (Kopta), 24. Hašek (Volráb), 28. Chmel, 33. Hašek (Oliverius, Kaltenböck), 43. Hašek (Málek)

HC Draci Bílina: Odložilík (Uher) – Polák, Zicho, Fučík, Běhula, Brettschneider, Fryč – Procházka, Komínek, Böhm – Hrdlička, Kýhos, Mála – Kopřiva, Petráš, Štěpánek – Jirkovský, Lenart, Krastenič

Včera Změny v týmu - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

22.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

15.11. Změny v týmu - Tým Řisut opustil po vzájemné dohodě útočník Milan Piovarči.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák