TJ HC Řisuty VS. HC Letci Letňany

Medvědům jsme ve druhém vzájemném zápase podlehli na nájezdy

Poslední srpnový den mimo jiné také znamenal naše předposlední přípravné utkání, ve kterém nás na vlastním ledě vyzvali Medvědi z Děčína.

Hned ze začátku zápasu měli domácí k dispozici příležitosti ke skórování, Zajan však ze slibné pozice minul. Poté byl vyloučen Dostál a o minutu později Bílek, Medvědi tedy měli k dispozici přesilovou hru pět na tři, tu však nevyužili. A tak Děčín udeřil až minutu po konci přesilovky. Šetka našel před brankou Lukáše Sladkovského, jehož střela znamenala jeho první branku v dresu Děčína.

Ihned po začátku druhé třetiny se nám podařilo vyrovnat. Bílkova přihrávka se dostala přesně do míst, kde byl Matěj Kos, který dokázal propálit vše, co mu stálo v cestě. Na přelomu poloviny zápasu znovu udeřili domácí. Michal Oliverius obral jednoho z obránců o puk a překonal Chabra, 2:1. Přesně půl minuty po vstřelení branky byl z domácích vyloučen Michajličenko, tuto příležitost jsme nevyužili, udeřili jsme až o minutu a půl později. Střela Kaila se odrazila od zadního mantinelu před branku, kde puk dorazil do branky Ondřej Hampl.

Do poslední části zápasu vstoupily oba týmy aktivně, nejdříve se dostal do šance David Vyskočil, který z blízkosti domácí branky překonal Štichu, šli jsme tedy do vedení 3:2. To nám však nevydrželo ani celou minutu, mezi kruhy se nejlépe zorientoval Kaltenböck, ten překonal Chabra z poslední velké šance zápasu.

Po šedesáti minutách bylo tedy skóre nerozhodné, šlo se rovnou na nájezdy.
Za nás jeli Vyskočil, Kalla a Dostál, trefil se pouze první jmenovaný. Za domácí se však trefili hned dva hráči, podruhé v přípravě jsme tedy prohráli na nájezdy.

HC Děčín-HC Řisuty 4:3 sn.(1:0; 1:2; 1:0)

Sestava HC Řisuty: HC Řisuty: Chabr (Škubal – Keller, Dostál, Babický (A) , Kužel, Bílek, Havelka, Petržílka, Krpata, Kos © , Vyskočil, Choc, Janeček, Záleský, Fortelka, Kalla, Náprstek, Hampl, Kail

Branky HC Řisuty: 21. Kos, 37. Hampl, 41. Vyskočil

Včera Změny v týmu - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

22.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

15.11. Změny v týmu - Tým Řisut opustil po vzájemné dohodě útočník Milan Piovarči.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák