HC Baník Sokolov VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 12.9., ZS Sokolov

Ani druhé utkání s Bílinou nám nevyšlo

Ve čtvrtek jsme se v rámci přípravy podruhé setkali s Bílinou, po první porážce v základní hrací době jsme nyní podlehli 3:4 po prodloužení.

V první třetině jsme se sice dostali čtyři minuty před sirénou do vedení díky brance Patyka, ještě do přestávky po chybě v rozehrávce během vlastního oslabení vyrovnal Mála.
Druhá část nabídla tři branky, za nás se trefili Vildumetz a Schildhabel, za domácí se v početní výhodě trefil Jirkovský.
V 51. minutě měl Petr Patyk k dispozici trestné střílení, střelu na pravou stranu branky vystihl skvěle chytající Spěšný. A to se nám vymstilo o pár minut později.
Minutu před koncem základní hrací doby obdržel přihrávku zpoza branky Kopřiva, který z první zakončil přesně.
Šlo se tedy do prodloužení, které skončilo po necelé minutě. Procházka se dostal k odraženému puku a přesnou střelou rozhodl o osudu zápasu.

HC Draci Bílina – HC Řisuty 4:3 pp. (1:1; 1:2; 1:0)
Branky HC Řisuty: 16.Patyk, 31.Vildumetz, 34.Schildhabel

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 18:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák