HC Baník Sokolov VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 12.9., ZS Sokolov

Na závěr v Havlbrodě sice prohra, ale ne smutek

Za stavu 3:1 na zápasy ve prospěch Havlíčkova Brodu jsme odjížděli v neděli 5.3. k pátému zápasu vzájemné série. Po předchozí domácí smolné prohře na nájezdy jsme mohli už jen překvapit a hráči do zápasu dali opět všechny své síly. Od první třetiny se hrál vcelku opatrný zápas, naši borci hráli s důrazem na zabezpečenou obranu a tentokráte ani domácí se nikterak nehrnuli do útočení. Přesto v první třetině byly k vidění tři branky. Zřejmě rozhodujícím momentem utkání byla sedmá minuta první třetiny, kdy domácí vstřelili v rychlém sledu dvě branky. Tento moment na delší dobu vyvedl naše hráče z konceptu hry, ale za necelých pět minut se podařilo stav korigovat na 2:1. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin.
Druhá třetina byla herně ještě opatrnější a bylo znát, že žádné z mužstev nechce dostal branku. Pěkných hokejových momentů bylo sice hojně, nicméně v této třetině branka nepadla žádná.
Ve třetí třetině naši borci dali do snahy o vyrovnání všecny své síly, avšak při přesilové hře se domácím podařílo „utéct“ na rodíl dvou gólů a vítězství v tomto zápase jakož i v celé sérii si již nenechali vzít, i když nutno k dobru našich hráčů třeba konstatovat, že bojovali až do úplného závěru.

Sezóna tak pro nás skončila v prvním kole play-off. Je však třeba konstatovat, že naše vystoupení v samotném vrcholu sezóny bylo kvalitní a hráči odvedli ve všech pěti zápasech vynikající výkon a vydali se ze všech sil. Za učinkování v play-off si zaslouží pochvalu a poděkování, svým výkonem udělali dobré hokejové jméno našemu týmu, HC Řisuty a po ne zcela povedené základní části tak napravili svou reputaci.

BK Havlíčkův Brod – TJ HC Řisuty 3:1 ( 2:1, 0:0, 1:0)
Naši branku vstřelil Janeček

Konečný stav série 4:1 na zápasy.

7.03. v 18:26 | Autor článku

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 18:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák