HC Trutnov VS. TJ HC Řisuty
44. KOLO // 18:00 28.2., ZS Trutnov

Martin Procházka dnes slaví své narozeniny!

Martin Procházka dnes slaví své narozeniny!

Martin Procházka,

hokejová legenda, současný trenér hokejových Řisut, mnohonásobný český reprezentant – mistr světa z let 1996, 1999, 2000 a 2001 a vítěz ze Zimních olympijských her v Naganu 1998.

Člen slavné Blue Line (M. Procházka – P. Patera – O. Vejvoda), držitel řady individuálních hokejových ocenění – v české hokejové reprezentaci je např.: nejúspěšnějším střelcem (61 gólů).

Přejeme Martinovi Procházkovi všechno nejlepší k jeho 45. narozeninám – hodně zdraví, štěstí a mnoho trenérských hokejových úspěchů do budoucna.

3.03. v 12:49 |

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák