HC RODOS Dvůr Králové nad Labem VS. TJ HC Řisuty
4. KOLO // 17:00 23.9., ZS Dvůr Králové nad Labem

Druhá porážka v řadě znamená obrat v sérii na 1:2 v náš neprospěch

V rychlém sledu pokračovala série mezi našimi hokejisty a H. Bordem ve středu 1.3. 2017, tentokráte na kluzišti soupeřů, třetím zápasem za stavu 1:1.
Domácí vstoupili do zápasu aktivněji a nutno říct, že měli i herní převahu, přičemž na našich hráčích jakoby se projevovala únava. Utkání ale mělo dynamiku a náboj, docházelo k častým střetům s vzájemným soubojům. Po jednom z nich se zranil i náš útočník Náprstek. Domácí se brzy ujali vedení a to pojistili do šaten ještě druhou brankou.

Ve druhé třetině opět dominovali domácí a jeden útok se valil za druhým na naší branku. Skóre začalo hrozivě narůstat a po čtvrté brance v naší síti došlo ke změně na postu našeho gólmana, když Ilašenka vystřídal Chabr. Skóre však hrozivě narůstalo dál, naši nevymysleli nic, čím by narušili útočný val domácích a tak ve 40. minutě svítilo na ukazateli nepříjemných 6:1 pro domácí.
Do třetí třetiny jsme vstoupili s korekturami v sestavě, když trenéři za vice méně rozhodnutého stavu nechali odpočívat některé naše opory pro následující domácí utkání. Tempo hry polevilo, domácí byli spokojeni se stavem a naši hráči se snažili již dále neinkasovat a naopak trochu stav zkorigovat a tak na konci zápasu svítilo na ukazateli konečných 7:2 pro domácí.

Stav série je tak 2:1 pro domácí a již v pátek budeme mít možnost srovnat krok. Čtvrtý zápas začíná v 18. 00 hod a budeme se těšit na podporu fanoušků.

BK Havlíčkův Brod – TJ HC Řisuty 7:2 ( 2:0, 4:1, 1:1)

Naše branky vstřelili: Kolářík a Záleský.

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák