HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Druhá porážka v řadě znamená obrat v sérii na 1:2 v náš neprospěch

V rychlém sledu pokračovala série mezi našimi hokejisty a H. Bordem ve středu 1.3. 2017, tentokráte na kluzišti soupeřů, třetím zápasem za stavu 1:1.
Domácí vstoupili do zápasu aktivněji a nutno říct, že měli i herní převahu, přičemž na našich hráčích jakoby se projevovala únava. Utkání ale mělo dynamiku a náboj, docházelo k častým střetům s vzájemným soubojům. Po jednom z nich se zranil i náš útočník Náprstek. Domácí se brzy ujali vedení a to pojistili do šaten ještě druhou brankou.

Ve druhé třetině opět dominovali domácí a jeden útok se valil za druhým na naší branku. Skóre začalo hrozivě narůstat a po čtvrté brance v naší síti došlo ke změně na postu našeho gólmana, když Ilašenka vystřídal Chabr. Skóre však hrozivě narůstalo dál, naši nevymysleli nic, čím by narušili útočný val domácích a tak ve 40. minutě svítilo na ukazateli nepříjemných 6:1 pro domácí.
Do třetí třetiny jsme vstoupili s korekturami v sestavě, když trenéři za vice méně rozhodnutého stavu nechali odpočívat některé naše opory pro následující domácí utkání. Tempo hry polevilo, domácí byli spokojeni se stavem a naši hráči se snažili již dále neinkasovat a naopak trochu stav zkorigovat a tak na konci zápasu svítilo na ukazateli konečných 7:2 pro domácí.

Stav série je tak 2:1 pro domácí a již v pátek budeme mít možnost srovnat krok. Čtvrtý zápas začíná v 18. 00 hod a budeme se těšit na podporu fanoušků.

BK Havlíčkův Brod – TJ HC Řisuty 7:2 ( 2:0, 4:1, 1:1)

Naše branky vstřelili: Kolářík a Záleský.

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák