Druhá porážka v řadě znamená obrat v sérii na 1:2 v náš neprospěch

V rychlém sledu pokračovala série mezi našimi hokejisty a H. Bordem ve středu 1.3. 2017, tentokráte na kluzišti soupeřů, třetím zápasem za stavu 1:1.
Domácí vstoupili do zápasu aktivněji a nutno říct, že měli i herní převahu, přičemž na našich hráčích jakoby se projevovala únava. Utkání ale mělo dynamiku a náboj, docházelo k častým střetům s vzájemným soubojům. Po jednom z nich se zranil i náš útočník Náprstek. Domácí se brzy ujali vedení a to pojistili do šaten ještě druhou brankou.

Ve druhé třetině opět dominovali domácí a jeden útok se valil za druhým na naší branku. Skóre začalo hrozivě narůstat a po čtvrté brance v naší síti došlo ke změně na postu našeho gólmana, když Ilašenka vystřídal Chabr. Skóre však hrozivě narůstalo dál, naši nevymysleli nic, čím by narušili útočný val domácích a tak ve 40. minutě svítilo na ukazateli nepříjemných 6:1 pro domácí.
Do třetí třetiny jsme vstoupili s korekturami v sestavě, když trenéři za vice méně rozhodnutého stavu nechali odpočívat některé naše opory pro následující domácí utkání. Tempo hry polevilo, domácí byli spokojeni se stavem a naši hráči se snažili již dále neinkasovat a naopak trochu stav zkorigovat a tak na konci zápasu svítilo na ukazateli konečných 7:2 pro domácí.

Stav série je tak 2:1 pro domácí a již v pátek budeme mít možnost srovnat krok. Čtvrtý zápas začíná v 18. 00 hod a budeme se těšit na podporu fanoušků.

BK Havlíčkův Brod – TJ HC Řisuty 7:2 ( 2:0, 4:1, 1:1)

Naše branky vstřelili: Kolářík a Záleský.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

19.07. Přehled příravných zápasů - Přinášíme rozpis přípravných zápasů před zahájením soutěžních utkání: čtvrtek 11. srpna 19.30 hod Řisuty - Děčín úterý 16. srpna 18.00 hod Děčín - Řisuty čtvrtek 18. srpna 18.00 hod Řisuty - Bílina úterý 23. srpna 19.00 hod Řisuty - Klášterec n.Ohří čtvrtek 1. září 18.00 hod Klášterec n.Ohří - Řisuty úterý 6. září 18.00 hod Bílina - Řisuty

13.07. Nový trenér HC Řisuty - Text aktuality Na základě řady dotazů informujeme, že novým trenérem HC Řisuty pro sezónu 2016/17 se stal Jiří Škubal, trenér licence B. K dohodě mezi vedením TJ HC Řisuty a trenérem Škubalem došlo po rezignaci dosavadního trenéra Jana Novotného.Mezi vedením TJ HC Řisuty a novým trenérem proběhlo několik jednání, která nakonec vyústila ve vzájemnou dohodu o trenérově působení v našem týmu pro nastávající sezónu.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák