Dobrý výkon dnes na Brod nestačil

Dobrý výkon dnes na Brod nestačil

Ve druhém zápase 1. kola play-off jsme na domácím kluzišti přivítali borce z Havlíčkova Brodu. Do utkání jsme vstupovali za nečekaného stavu 1:0 na zápasy v náš prospěch a bylo na našich hráčích cítít, že pro zopakování úspěchu dají do hry všechno. A hned ve třetí minutě první třetiny jsme vstřelili vedoucí branku. To jakoby vlilo hráčům ještě větší energii a následovala řada šancí, které jsme však bohužel nedokázali proměnit. Naopak, soupeři se podařilo záhy vyrovnat a po zbytek třetiny se hrál rychlý a vyrovnaný duel.
Do druhé třetiny jsme nastoupili smolně a po 25-ti vteřinách nám hosté vstřelili vedoucí branku. Tento fakt naše hráče na určitou dobu zmrazil a trvalo nějakou dobu, než se opět dostali do toho správného tempa. Nicméně hosté udeřili znovu a zvýšili stav na 1:3. Naši hráči bojovali ale se stavem již nedokázali do konce druhé třetiny nic udělat.
Třetí třetina probíhala ve stejném tempu jako ty předchozí, akce střídala akci, hrál se pěkný hokej, jediný rozdíl byl v tom, že zatímco my jsme své gólové šance neproměňovali, hosté ano; postupně přidali dvě branky až na 1:5. V urputném boji se našim hráčům podařilo ještě snížit na 2:5, ale to bylo pro tento večer vše.
Celkový výsledek sice nevypadá nikterak příjemně, ale obraz hry tomu nenapovídal. Byli jsme hostům vyrovnaným soupeřem, naší bolestí však bylo zmíněné neproměňování šancí. Naši borci bojovali, žádný puk pro ně nebyl ztracený a tak mohli odejít z ledu po konečné siréně se vztyčenou hlavou.
Stav série je tak 1:1 a ve středu 1.3. zajíždíme za třetím zápasem k soupeři.

TJ HC Řisuty – BK Havlíčkův Brod 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
Naše branky vstřelili:Fortelka, Kolářík.

28.02. v 17:25 |

Aktuality

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

19.07. Přehled příravných zápasů - Přinášíme rozpis přípravných zápasů před zahájením soutěžních utkání: čtvrtek 11. srpna 19.30 hod Řisuty - Děčín úterý 16. srpna 18.00 hod Děčín - Řisuty čtvrtek 18. srpna 18.00 hod Řisuty - Bílina úterý 23. srpna 19.00 hod Řisuty - Klášterec n.Ohří čtvrtek 1. září 18.00 hod Klášterec n.Ohří - Řisuty úterý 6. září 18.00 hod Bílina - Řisuty

13.07. Nový trenér HC Řisuty - Text aktuality Na základě řady dotazů informujeme, že novým trenérem HC Řisuty pro sezónu 2016/17 se stal Jiří Škubal, trenér licence B. K dohodě mezi vedením TJ HC Řisuty a trenérem Škubalem došlo po rezignaci dosavadního trenéra Jana Novotného.Mezi vedením TJ HC Řisuty a novým trenérem proběhlo několik jednání, která nakonec vyústila ve vzájemnou dohodu o trenérově působení v našem týmu pro nastávající sezónu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák