Dobrý výkon dnes na Brod nestačil

Ve druhém zápase 1. kola play-off jsme na domácím kluzišti přivítali borce z Havlíčkova Brodu. Do utkání jsme vstupovali za nečekaného stavu 1:0 na zápasy v náš prospěch a bylo na našich hráčích cítít, že pro zopakování úspěchu dají do hry všechno. A hned ve třetí minutě první třetiny jsme vstřelili vedoucí branku. To jakoby vlilo hráčům ještě větší energii a následovala řada šancí, které jsme však bohužel nedokázali proměnit. Naopak, soupeři se podařilo záhy vyrovnat a po zbytek třetiny se hrál rychlý a vyrovnaný duel.
Do druhé třetiny jsme nastoupili smolně a po 25-ti vteřinách nám hosté vstřelili vedoucí branku. Tento fakt naše hráče na určitou dobu zmrazil a trvalo nějakou dobu, než se opět dostali do toho správného tempa. Nicméně hosté udeřili znovu a zvýšili stav na 1:3. Naši hráči bojovali ale se stavem již nedokázali do konce druhé třetiny nic udělat.
Třetí třetina probíhala ve stejném tempu jako ty předchozí, akce střídala akci, hrál se pěkný hokej, jediný rozdíl byl v tom, že zatímco my jsme své gólové šance neproměňovali, hosté ano; postupně přidali dvě branky až na 1:5. V urputném boji se našim hráčům podařilo ještě snížit na 2:5, ale to bylo pro tento večer vše.
Celkový výsledek sice nevypadá nikterak příjemně, ale obraz hry tomu nenapovídal. Byli jsme hostům vyrovnaným soupeřem, naší bolestí však bylo zmíněné neproměňování šancí. Naši borci bojovali, žádný puk pro ně nebyl ztracený a tak mohli odejít z ledu po konečné siréně se vztyčenou hlavou.
Stav série je tak 1:1 a ve středu 1.3. zajíždíme za třetím zápasem k soupeři.

TJ HC Řisuty – BK Havlíčkův Brod 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
Naše branky vstřelili:Fortelka, Kolářík.

Včera 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák