HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
36. KOLO // 17:30 27.1., ZS Bílina

Na závěr vítězství v Jablonci

K poslednímu zápasu základní části II. ligy – Západ jsme zajížděli ve středu 22. 2. do Jablonce. Zatímco naše situace byla již jasná – 8. konečné místo v tabulce a poslední postupové místo do play-off s vítězem skupiny Střed – Havlíčkův Brod, Jablonec mohl kalkulovat, neboť v případě vítězství by se posunul na celkové druhé místo a v play-off by dostal Pelhřimov, v případě prohry by měl buď Kolín nebo Nymburk.
První třetina byla z obou stran vcelku opatrná s občasnmými šancemi na obou stranách, ale do šatny se šlo za bezbrankového stavu.
Ve druhé třetině jakoby se hrálo přes kopírák, avšak s tím rozdílem, že naši borci vstřelili šťastný gól v oslabení a díky němu jsme po dvou třetinách odcházeli do kabin s vedením 1:0.
Ve třetí třetině se hrál otevřený a vcelku líbivý hokej. Kuriózně jsme navýšili naše vedení na dva nula opět v našem oslabení. Poté domácí zvýšili aktivitu a snížili na rozdíl jedné branky, ale kapitán Kos nás poslal opět do dvoubrankového vedení, které vydrželo až do konce zápasu.

HC Jablonec – TJ HC Řisuty 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Branky:
Kolařík, Janeček, Kos.

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák