Pěkný hokej, zlepšený výkon ale žádný bod !

Ve středu 8.2. jsme přivítali HC Vrchlabí a potřebovali jsme bodovat pro lepší umístění před play-off. Do zápasu jsme vstoupili s chutí a elánem a bylo vidět, že hráči v poli do zápasu dávají všechny své síly a hokejové umění. Hrál se vyrovnaný hokej, hokejově trochu lepšího soupeře jsme doháněli bojovností a nasazením a tak naše snaha bylo po zásluze korunována vedoucí brankou. Další už do konce třetiny nepadla a tak jsme po 1. periodě vedli 1:0.
Brankostroj se strhl ve druhé třetině, kdy padlo celkem 6 gólů, naši borci vždy vedli, ale soupeři se podařilo vždy srovnat. Zejména ve druhé třetině se hrál velice pohledný hokej, který se musel hrstce diváků líbit po všech stránkách. Díky golu z první třetiny jsme opět odcházeli do kabin s vedením 4:3 a nadějí na slušný výsledek proti silnému soupeři.
Soupeř však hned v úvodu třeti třetiny srovnal skóre ale naší bojovností jsme se opět dostali do vedení. Soupeř však ani ne po minutě hry opět vyrovnal a v tu chvíli jsme se začali strachovat o výsledek. Začali jsme hrát nervózně a tak 10 vteřin před koncem Vrchlabí vstřelilo vítěznou branku. Po dramatickém průběhu utkání a po delší době dobrém výkonu tak nebereme ani bod a situace v tabulce začíná být kritická. Zbývají nám tři kola a na naši sedmou pozici se velmi důrazně tlačí Děčín.

TJ HC Řisuty – HC Vrchlabí 5:6 ( 1:0, 3:3, 1:3)

Naš branky vstřelili: 2× Borovanský, Vyskočil, Havlůj,Kulich.

9.02. v 17:35 | Autor článku

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák