Ani v Děčně jsme herně neožili

V sobotu 4. 2. 2017 jsme zajížděli na led Děčína. I přes snahu odčinit nepovedený domácí zápas se Sokolovem jsme prohráli poměrně jasně 5:1 po třetinách 2:0, 1:1, 2:0. Domácí si s přehledem udržovali dvoubrankový náskok, který ještě ve třetí třetině navýšili na konečných 5:1. Na čestnou branku vstřelil Jakub Sedláček.
HC Děčín – TJ HC Řisuty 5:1

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák