HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Ani poslední Sokolov jsme nedokázali porazit za tři body

Ani poslední Sokolov jsme nedokázali porazit za tři body

Ve středu 1. února jsme přivítali na domácím ledě poslední Sokolov a tři body měly být povinností. Leč nestalo se tak. Bohužel pokračujeme v nevyvážených výkonech a ve spojení s naší nedisciplinovaností jsme vyválčili pouze body dva v prodloužení.

Přesto, že jsme v utkání vedli 2:0, nedokázali jsme výsledek udržet a hosté ve třetí třetině srovnali na 2:2. V prodloužení jsme pak přeci jen doslova urvali druhý bod. Výkonem jsme ale nikterak nevyčnívali a tak se bohužel propadáme před play-off tabulkou.

TJ HC Řisuty – Baník Sokolov 3:2

3.02. v 17:30 |

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák