HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Čtyři branky v oslabení nás stály body

Čtyři branky v oslabení nás stály body

V sobotu jsme v dalším kole zavítali na led Klášterce nad Ohří a věřili jsme, že si odvezeme nějaký ten bod. Po celkově vyrovnaném utkání by se snad i naše přání vyplnilo, nebýt rozdílu ve využívání přesilových her.Soupeř vstřelil všechny branky z přesilovek, zatímco my jsme nedokázali využít ani přesilovou hru 5 na 3.

První třetinu jsme zvládli velmi dobře jak herně, tak i po taktické stránce a po brance Bílka jsme odcházeli do kabin s jednogólovým náskokem.
I druhá třetina byla vyrovnaná, ale díky zmíněné produktivitě kláštereckých v přesilových hrách se skóre obrátilo o jeden gól v náš neprospěch.
V třetí třetině jsme již nedokázali se zápasem nic pořádného udělat, naopak, byl to soupeř, který vstřelil čtvrtou branku a tím rozhodl o tom, že všechny body zůstanou doma.

Touto prohrou jsme se opět sesunuli o stupínek níž v tabulce a dnešní soupeř už nám utekl na šest bodů.

HC Klášterec nad Ohří – TJ HC Řisuty 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
Naše branky vstřelili: Bílek, Vyskočil

30.01. v 17:35 | Autor článku

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák