HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
36. KOLO // 17:30 27.1., ZS Bílina

Zodpovědný výkon vedl ke třem bodům proti Bílině

Ve středu 25. ledna jsme přivítali celek HC Bílina. Po nelichotivém výkonu z minulého zápasu doma proti Trutnovu šlo o to, aby hráči našli pošramocenou sebedůvěru a ukázali to lepší, co v hokeji dokáží a zároveň získali body do tabulky v boji o co nejlepší umístění pro play-off.
Do utkání jsme vstoupili opatrně s viditelnou snahou neinkasovat. První a poslední gól v úvodní třetině padl po nepřehledné situaci před hostujícím brankářem, který dlouho nevěděl, kde má puk a tak Šimon Náprstek využil této situace ke vstřelení úvodní branky.
Do druhé třetiny jsme vstoupili povzbuzeni jednobrankovým náskokem a s vědomím toho se naši hráči více tlačili do útočení. Podpořeni dobrou obrannou hrou jsme tak ve druhé třetině vstřelili celkem čtyři branky a do kabin jsme šli s vysokým vedením 5:0.
Ve třetí třetině jsme již spíše udržovali získaný náskok a zodpovědně bránili. Hostům se však přeci jen podařilo vstřelit alespoň četný úspěch, ale to již nemohlo změnit nic na našem konečném vítězství a připsání si třech důležitých bodů do tabulky.

TJ HC Řisuty – HC Draci Bílina 5:1 (1:0, 4:0, 0:1)
Naše branky vstřelili: 2 Náprstek, 2 Borovanský, Slavíček.

26.01. v 17:40 |

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák