HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
36. KOLO // 17:30 27.1., ZS Bílina

Trutnov nás deklasoval

Po čtvrteční dohrávce ve Vrchlabí jsme v sobotu vstoupili do poslední čtvrtiny soutěže domácím zápasem s Trutnovem, který je doposud v tabulce pod námi a doufali jsme, že si připíšeme do tabulky tři body, neboť už jde do tuhého a každý získaný bod je velmi důležitý pro konečné umístění před play-off.

Do zápasu jsme ale vstoupili, jako by o nic nešlo a hrál se přípravný přátelák. Je už téměř tradicí, a v tom jsme asi „nejlepší“ v celé soutěži, že jsme po trestuhodné nedbalosti v obraně dostali gól hned v první minutě utkání. To patrně ovlivnilo průběh první třetiny a nakonec i celého utkání,neboť jsme se po tomto direktu nevzpamatovali a hráli jsme hluboko pod naše možnosti. Tak se vlastně ani nikdo nedivil, že jsme na trutnovské hráče, kteří doslova létali po kluzišti, v ničem nestačili a po první třetině jsme odcházeli s výsledkem 0:4.
Ve druhé třetině se ale obraz hry, zejména z naší strany,výrazně zlepšil a začali jsme se dostávat do brankových příležitostí. Výsledkem naší snahy byla však pouhá jedna branka v soupeřově síti. Stav utkání tak byl po 2. třetině 1:4.
Ve třetí třetině ještě hráči chtěli „něco“ s utkáním udělat, ale rychlá pátá branka do naší sítě pohřbila všedchny naše snahy a prakticky bylo po utkání. Nemohoucnost a bezradnost po zbytek utkání tak jen dokumentovali další branky do naší sítě a tak zápas skončil s ostudným skóre 1:8. V sobotu to byl jeden z nejhorších výkonů této sezóny a naprostý propadák. Doufejme, že hráči zmobilizují všechny síly a do dalších zápasů nastoupí s takovým odhodláním a nasazením abychom rychle navázali na výsledky, které nám všem přinášejí z hokeje radost.

TJ HC Řisuty – HC Trutnov 1:8 (0:4, 1:0, 0:4)
Naši branku vstřelil Záleský

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák