V dohrávce s Vrchlabím opět prohra

Ve čtvrtek, 19. 1. jsme zajížděli do sněhem zapadaného Vrchlabí k dohrávce mezivánočního kola.Bohužel, ani tentokráte jsme na soupeře z podkrkonoší nestačili. Podali jsme nemasný, neslaný výkon. To co nás zdobilo v předchozím zápase doma s Jabloncem, jakoby se zcela vytratilo. Chyběla bojovnost, potřebné nasazení a ve druhé části zápasu až chvílemi alibistický přístup k zápasu.

Na druhou stranu je však třeba konstatovat, že v první třetině jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem a měli jsme i několik dobrých šancí ke skórování, leč naší slabinou po celou sezónu je neproměňování tutových šancí. Do kabin jsme odcházeli za přijateléno stavu 2:1 pro domácí, ale zejména obraz hry první třetiny byl ještě vcelku vyrovnaný.
Od druhé třetiny jsme však polevili, přičemž ihned na jejím počátku jsme dostali výhodu trestného střílení. Rovněž i ve druhé třetině jsme si vytvořili několik brankových příležitotí, nicméně bez efektu, takže na ukazateli skóre svítil po odehrané druhé třetině stav 3:1 pro domácí.
Ve třetí třetině pak už padl pouze jeden gól, bohužel také do naší branky, když domácí hráč využil výhodu trestého střílení, nařízeného za sekání. Utkání tak skončilo 4:1 pro domácí zaslouženě.

HC Vrchlabí – TJ HC Řisuty 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Naši branku vstřelil Kolářík

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák