Silou vůle jsme dokázali jablonecké vlky přetlačit

V sobotu 14. ledna zavítali na náš domácí led ve Slaném jablonečtí vlci, kteří vykazují v letošní sezóně (stejně tak jako v loňském roce) velmi dobrou formu a aspirují na první místo v tabulce.
Utkání začalo ve velmi svižném tempu a hned z počátku bylo znát, že si soupeř přijel pro body. Ale ani náš tým nechtěl protahovat sérii proher a bylo třeba již opět začít bodovat.V první třetině padly dva góly a to kuriózně v první a následně v poslední minutě třetiny a oba do soupeřovy branky. Po první třetině jsme tedy vedli 2:0.
Druhá třetina probíhala opět v rychlém tempu, jedna akce střídala druhou a bylo se nač dívat. Hrál se pěkný, pro diváky pohledný hokej. Postupně jsme se propracovali až ke čtyřbrankovému vedení, o které jsme však ještě do konce druhé třetiny přišli, když jablonečtí v polovině druhé třetiny dvěma brankami snižilí na 4:2, což byl dílčí výsledek, za kterého se šlo do druhé přestávky.
Třetí třetina začala nervózně, čehož dokladem byla vzájemná bitka našeho Šimona Náprstka s jabloneckým Čechurou. Jablonec nabuzen snížením rozdílu skóre na dva góly cítil šanci ještě se zápasem něco udělat. Náš tým však měl v sobotu dostatek chutě, elánu i sil, aby si body nenechal vzít. Bojovnost byla ozdobou našich hráčů a díky jí jsme v polovině třetí třetiny navýšili náskok na 5:2, Jablonec se ale nevzdával a opět upravil skóre na rozdíl dvou branek. Jenže v závěru utkání jsme přidali šestý zásah a tak zaslouženě brali tři body. Byly skutečně potřeba!

TJ HC Řisuty – HC Jablonec 6:3 ( 2:0, 2:2, 2:1)

Branky domácích: 2× Havlůj,Slavíček, Matula, Náprstek, Janeček,

16.01. v 18:03 |

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák