HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Ani zlepšený výkon na Kobru nestačil

První venkovní zápas v Novém roce jsme odehráli na ledě vedoucího týmu tabulky, Kobry Praha. Výsledek sice zní jednoznačně, leč průběh zápasu byl vcelku vyrovnaný.
V první třetině jsme „drželi“ bezbrankový stav až do 20.té minuty, kdy jsme dostali v podstatě branku do šatny.
I druhá třetina byla vyrovnaná, nevyužili jsme však některé gólové příležitosti a tak to byl soupeř, který vstřelil druhý gól a do kabin se šlo za stavu 2:0.
Zlomový okamžik přišel ihned na počátku třetí třetiny,kdy soupeř rychle vstřelil třetí branku a to nás psychicky zlomilo. Kobra poté zaznamenala ještě čtvrtou branku do naší sítě a o výsledku bylo rozhodnuto.
Vítěztví Kobry bylo očekávané i když jsme chtěli překvapit. Nyní se však musíme soustředit na zápasy se soupeři ze stejných pater tabulky pro co nejlepší výchozí postavení v play-off.

Kobra Praha – TJ HC Řisuty 4:0 (1:0, 1:0, 2:0).

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák