HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
36. KOLO // 17:30 27.1., ZS Bílina

První domácí zápas roku 2017 s prohrou

Klatovští přijeli ve středu k prvnímu zápasu Nového roku zjevně v dobré náladě i formě. Utkání začalo ve velice svižném tempu, akce střídala akci, nicméně první třetina se nesla v oparném duchu. Po naší úvodní brance v 5. minutě postupně přibývalo šancí na obou stranách, leč do kabin se šlo za stavu 1:0 pro naše barvy.
Druhá třetina byla již otevřenější a z toho padaly i branky. Nejdříve soupeř srovnal skóre, abychom šli opět do jednobrankového vedení, které však netrvalo ani minutu a soupeř opět srovnal. Nakonec se nám ale do konce druhé třetiny podařilo dát rozdílový gól, a tak jsme šli do přestávky opět s jednobrankovým náskokem.
Do třetí třetiny vlétl soupeř jako uragán a po 25 vteřinách třetí třetiny bylo opět srovnáno. Postupně soupeř zvyšoval tempo a měl mírně navrch. Naši sice ještě znovu šli do vedení, ale soupeř opět srovnal a stejný scénář se opakoval ještě jednou. V rozmezí 50.-52. minuty jsme však bohužel inkasovali tři rychlé branky a o zápase bylo rozhodnuto.
Hrál se pohledný, rychlý a kombinační hokej, který se musel hrstce přihlížejících diváků líbit, leč s koncem, který nás bohužel nepotěšil.

TJ HC Řisuty – HC Klatovy 5:7 ( 1:0, 2:2, 2:5).
Branky: 2× Krpata, Borovanský, Kos, Vyskočil.

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák