HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Ani napotřetí jsme nedokázali Děčín porazit

Ani napotřetí jsme nedokázali Děčín porazit

Poslední utkání v letošním roce jsme odehráli na domácím kluzišti proti Děčínu. A podle letošní tradice jsme výsledkově neoblíbeného soupeře nedokázali porazit ani tentokrát.
I když náš tým podal poměrně slušný výkon, na namotivovanějšího soupeře to nestačilo, neboť děčinští chtěli protrhnout sérii několika proher v řadě. A to se jim nakonec podařilo, když vcelku vyrovnané utkání „utrhli“ na svou stranu v prodloužení.
První utkání v Novém roce 2017 odehrajeme opět na domácím kluzišti, a to ve středu, 4. ledna od 18. hodin proti Klatovům.

TJ HC Řisuty – HC Děčín 2:3 PP (0:0, 1:2, 1:0 – 0:1).
Branky domácích : Fortelka, Kos.

31.12. v 13:06 |

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák