Výkon z Bíliny jsme proti Klášterci nepotvrdili

Ve středu 14.12.jsme po sérii venkovních zápasů nastoupili na domácí půdě proti Klášterci, který jsme v předchozích dvou vzájemných zápasech výrazně přehráli a vzhledem k naší zlepšené formě jsme doufali, že budeme opět bodovat. To se však bohužel nepodařilo a tak jsme ve třetím vzájemném zápase v této sezóně odešli poraženi rozdílem jednoho gólu. Utkání mělo vcelku vyrovnaný průběh a po úvodní třetině, kdy jsme vedli 1:0 jsme vedení nepotvrdili a tak se po pěti brankách ve druhé třetině odcházelo do kabín za nerozhodného stavu 3:3. V závěrečné třetině vstřelili branku pouze hosté a tak i přes naši snahu o vyrovnání jsme doma ztratili všechny tři body.

TJ HC Řisuty – HC Klášterec n. Ohří 3:4 (1:0, 2:3, 0:1)
Naše branky vstřelili: Kos, Borovanský, Hegenbart.

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák