HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
36. KOLO // 17:30 27.1., ZS Bílina

Zlepšená forma přinesla vysoké vítězství v Bílině

Na zápas do Bíliny jsme odcestovali s vidinou zlepšené formy a naděje na dobrý výsledek i když bílinští umějí překvapit. Do utkání jsme vstoupili se čtyřmi pravdelně se střídajícími formacemi a přes opatrnou počáteční hru se v první třetině strhl brankostroj na obou stranách. Ještě dvě minuty před koncem 1. třetiny se zdálo, že do první přestávky půjdeme s velice slibným dílčím výsledkem 3:1 v náš prospěch. To byl však omyl, neboť domácí dokázali těsně před koncem rychle srovnat na 3:3.
Naše hra však měla od počátku utkání jiskru, nechybělo rychlé bruslení a houževnatost v osobních soubojích a tak jsme do druhé třetiny vstoupili ještě odhodlaněji. Projevilo se to celkem rychle a soupěři jsme postupně nastříleli šest branek. Do kabin se šlo za komfortního stavu 9:3 v náš prospěch a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto.
Třetí třetina se prakticky již jen dohrávala a na každé straně padlo jen po jednom gólu, když čtvrtá branka do naší sítě padla po trestném střílení. Naši desátou branku vstřelil Ondřej Krpata, v tomto zápase se čtyřmi body (2+2) nejproduktivnější hráč. Odvážíme si tedy 3 body do tabulky a rozpoložení v týmu a nálada je opět o něco lepší.

HC Draci Bílina – TJ HC Řisuty 4:10(3:3, 0:6, 1:1)

Naše branky vstřelili: 2× Krpata, Sedláček, Matula, Janeček, Babický, Kos, Bílek, Fortelka, Borovanský,

Sestava:
Ilašenko (Chabr)
Bílek – Matula, Borovanský – Kos – Hegenbart
Babický – Sedláček, Záleský – Krpata – Čurilla
Kolařík – Kulich, Vyskočil – Janeček – Slavíček
Bunda – Keller, Kalla – Brém Fortelka

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák