HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
36. KOLO // 17:30 27.1., ZS Bílina

Sérii porážek jsme utnuli v Trutnově

V sobotu 3. 12. jsme zajížděli do Trutnova a doufali jsme, že se nám podaří přerušit sérii pěti porážek v řadě. Do zápasu jsme nastoupili s novou posilou do útoku, Markem Čurillou. V první třetině se hrál oboustranně opatrný hokej, neboť i domácí se potýkají se ztrátou formy a se stejným počtem proher jako náš tým. A tak góly padaly až v závěru první třetiny. Nejprve se ujali vedení domácí, abychom ještě těsně před sirénou po pěkné kombinaci prvního útoku srovnali na 1:1.
Druhá třetina začala lépe pro náš tým, neboť jsme se krátce po začátku ujali vedení 2:1 a tento stav jsme udrželi až do konce třetiny.
Když jsme v průběhu třetí třetiny šli do vedení 3:1, zdálo se,že si odvezeme z Trutnova tři body. Bohužel jsme však nezvládli posledních několi minut a soupeř po dvou slepených gólech srovnal na 3:3 po základní hrací době.
Šlo se tedy do prodloužení, ve kterém se hrálo vabank tři proti třem. Po sérii šancí na obou stranách jsme byli šťastnější a gólem obránce Matuly jsme zvítězili 4:3 v prodloužení a odvezli si tak dva cenné body.

HC Vrchlabí – TJ HC Řisuty 3:4 PP (1:1,O:1,2:1 – 0:1).
Naš branky: Slavíček,Kolařík, Čurilla, Matula.

6.12. v 19:20 |

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák