HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Pátá porážka v řadě na nás čekala v Jablonci

Pátá porážka v řadě na nás čekala v Jablonci

Ve středu 30. listopadu jsme zajížděli na led Jablonce s příznakem psychické deky po čtyřech po sobě jdoucích porážkách. Do utkání jsme vstoupili dobře, herně jsme byli aktivní a stejně jako v jiných utkáních jsme měli v první desetiminutovce na holích dvě či tři gólové šance. Bohužel, jako tradičně jsme je nedokázali využít. Přesto jsme šli celkem zaslouženě do kabin s vedením 1:0, když naši branku vstřelil v desáté minutě Brém.
Do druhé třetiny vstoupili domácí velmi aktivně, více bruslili a začali se tlačit do naší branky a i díky využitým přesilovým hrám obrátili průběžný výsledek a do kabin se šlo po druhé třetině za stavu 3:2 pro domácí.
Ve třetí třetině jsme se snažili vyrovnat, domácí však hráli opatrně a pečlivě bránili své jednobrankové vedení, které i přes naši nepovedenou power-play uhájili a naopak chvíli před koncem zápasu pečetili na konečných 4:2.

HC Jablonec – TJ HC Řisuty 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
Naše branky vstřelili: Brém a Kos.

2.12. v 20:03 |

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák